Covid ‘D-Day’ هنگام ورود واکسن به تمام 50 ایالت می رسد


قرار بود اولین واکسن ویروس کرونا ویروس فدرال روز دوشنبه در 145 مکان در هر 50 ایالت وارد شود ، لحظه ای نمادین مهم در حالی که ملت برای مهار ویروسی تلاش می کرد و باعث کشته شدن نزدیک به 300000 آمریکایی شد.

واکسن Covid-19 که توسط BioNTech آلمان و شریک آمریکایی آن Pfizer تولید شده است ، جمعه شب تأیید اضطراری سازمان غذا و دارو را دریافت کرد.

کامیون ها روز یکشنبه کارخانه Pfizer را در Portage ، میشیگان ترک کردند و شرکت انتظار دارد تا پایان هفته جاری 2.9 میلیون دوز را به 636 مکان از پیش تعیین شده تحویل دهد.

با این حال نجات بسیار دور است. این واکسن تا سال آینده به بیشتر آمریکایی ها داده می شود. و ایجاد درد در یک بیماری همه گیر که بیش از هر زمان بیش از هر زمان باعث مرگ هزاران نفر در ایالات متحده می شود ، مدتی طول خواهد کشید.

جعبه های حاوی واکسن آماده هستند تا روز یکشنبه به کارخانه Pfizer Global Supply Kalamazoo در Portage ، میشیگان ارسال شوند.موری گاش / رویترز

کارکنان پزشکی نه تنها برای شیوع واکسن در مناطق روستایی مبارزه خواهند کرد ، بلکه اعضای بدبین جامعه را نیز در ایمن بودن عکس ها متقاعد خواهند کرد.

ژنرال

پرنا در جلسه توجیهی روز شنبه گفت: “روز D نقطه عطف اساسی در جنگ جهانی دوم بود. این آغاز پایان بود – و اینجا جایی است كه امروز ما هستیم.” “اما اشتباه نکن ، این پایان کار نبود. ماهها و ماهها جنگهای سرسختانه ای انجام شد و پیروزی به کوشش ، شهامت و قدرت نیاز داشت.”

حتما بخوانید:
راهنمای چنگیزخان برای سینی نشا Excellence

برای دریافت آخرین اخبار مربوط به ویروس کرونا ، برنامه NBC News را بارگیری کنید

گسترش در ایالات متحده اولویت را به جمعیت های پرخطر ، مانند کارگران بیمارستان و کارکنان خانه سالمندان می دهد. مشخص نیست که در مرحله دوم به چه کسی اولویت داده می شود. وی گفت ، روز دوشنبه 145 سایت واکسن ، 425 روز سه شنبه و 66 سایت روز چهارشنبه واکسن دریافت می کنند که بقیه محموله اصلی را تشکیل می دهند.

این نشان دهنده آنچه در حال حاضر در انگلستان اتفاق می افتد ، که هفته گذشته اولین کشوری بود که واکسن تایید شده بالینی را به بیماران تزریق می کند.

یک هواپیمای FedEx Express حامل اولین دسته واکسن روز یکشنبه وارد فرودگاه LAX لس آنجلس می شود.فرودگاه های جهانی لس آنجلس / رویترز

به نظر می رسد این امر رئیس جمهور دونالد ترامپ را ناامید کرده و FDA را “لاک پشت بزرگ ، پیر و آهسته” خوانده است. در روز جمعه توئیتو از کمیسر خود ، دکتر استفان ام. هان ، خواست “واکسن ها را از سد NOW بیرون بیاورد” و “بازی را متوقف کرده و زندگی را نجات دهد !!!

FDA بارها این موضوع را رد کرده است. هان روز یکشنبه به “این هفته” از ABC گفت: “ما فکر نمی کنیم که این یک هفته زودتر به نمایش درآمده باشد.” “ما روند خود را دنبال کردیم.”

یک عضو هیئت مدیره Pfizer همچنین گفت که دولت ترامپ فرصت خرید بیشتر واکسن را از دست داد.

ایالات متحده حداقل 100 میلیون دوز واکسن BioNTech-Pfizer را سفارش داده است ، با این گزینه 500 میلیون دیگر را نیز خریداری کرده است. از بین تمام واکسنهایی که در حال حاضر تولید می شود ، وی 800 میلیون دوز را پیش سفارش داده است – برای تلقیح مکرر جمعیت وی کافی است.

حتما بخوانید:
بابی وین ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری اوگاندا توسط پلیس در مقابل دوربین به طور زنده مورد حمله قرار گرفته است

این روند در میان کشورهای ثروتمندتر بر شرکت کنندگان در مبارزات جهانی تأثیر می گذارد ، آنها می گویند کشورهای فقیرتر قرار است بیشتر منتظر بمانند زیرا کشورهای ثروتمندتر ابتدا از خود مراقبت می کنند.
منبع: meditation-news.ir