گارانتی گوشین ایفون

اگر شما هم با مشکل بیس باند آیفون خود مواجه هستید و به دنبال راهی برای حل آن هستید؛ شرکت درستی را انتخاب کردید. مشکل No Service یکی از شایعترین اختلالات در آیفون 7 بوده که باعث نارضایتی بسیاری از کاربران در سراسر دنیا شده، این اختلال معمولا ناشی از مشکلات مربوط به بیس باند است. کمپانی اپل وجود اختلال در بیسباند آیفون 7 را تایید کرده واعلام کرده که مدل نامبرهای A1660، A1780،A1779 عملا با مشکل بیس باند مواجه می باشند و کابران در صورت داشتن گارانتی بین المللی اپل می توانند این دستگاه ها را برای شرکت اپل ارسال و از این خدمات برای تعویض و تعمیر دستگاه های خود استفاده نمایند. همانطور که می دانید، برد مغز متفکر گوشی است و کنترل تمام بخش های دستگاه را بر عهده دارد.

استعلام گارانتی گوشی اپل
البته در این راه تمام اطلاعات آیفون شما هم پاک خواهد شد. تصور کنید قصد نصب کردن یک اپلیکیشن جدید یا حتی عکسبرداری و ضبط ویدئو با دوربین آیفونتان را دارید و اجازه انجام این کار به شما داده نمیشود، جون حافظه گوشی پر است و فضای کافی برای ذخیره سازی اطلاعات جدید وجود ندارد! بیسباند در واقع واحد پردازش اطلاعات می باشد و دریافت و انتقال دادهها در این بخش انجام می شود و هرگونه خلل در این پردازش باعث قطع ارتباط کاربران با شبکههای مخابراتی شده که بسیار آزاردهنده است. به علاوه با این روش همچنان می توانید از ال سی دی اورجینال گوشی خود را استفاده کنید. بد نیست بدانید که برای تعویض گلس ال سی دی ایفون از دستگاه های جدید گلس اورجینال و چسب OCA استفاده می شود. در این مطلب میخواهیم به طور دقیق در مورد تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل صحبت کنیم.

حتما بخوانید:
قیمت قایق بادی اینتکس خانوادگی و ورزشی و تفریحی و موتوری

شرایط گارانتی اپل در دبی بررسی لوگوی شرکت سازنده: در 80 درصد موارد روی دو سمت هر یک کابل های ال سی دی اورجینال لوگوی شرکت سازنده آن حک شده است. اگر تاچ و ال سی دی گوشی نیز دچار آسیب دیدگی شده باشد، به طور کلی مسیر تعمیر تغییر می کند و از روش های دیگری برای تعمیر گوشی اپل آسیب دیده استفاده می گردد. حالت اول (تعویض کامل تاچ ال سی دی): اگر ال سی دی آیفون شما به گونهای شکسته باشد که اصلا روشن نشود یا روشن شود اما تاچ آن درست کار نکند، شما ملزم به تعویض کل مجموعه تاچ ال سی دی گوشی خواهید شد. هزینه تعمیر و تعویض گلس ال سی دی ایفون به مراتب بسیار پایین تر از هزینه تعویض ال سی دی و تاچ گوشی آیفون است. برای تعویض گلس ال سی دی ایفون باید ابتدا بررسی شود که تاچ و ال سی دی گوشی سالم است یا نه.

در صورتی که تنها گلس ال سی دی آیفون شکسته باشد، می توان با استفاده از دستگاه های خاص عملیات تعویض را انجام داد. بنابراین برای رفع مشکل دوربین آیفون حتما باید ابتدا راه حل های نرم افزاری را به کار برد و اگر این راه حل ها نتیجه بخش نبودند، به تعمیرات سخت افزاری رو آورد. در اغلب موارد این مشکل ناشی از عملکرد ضعیف باتری است، اما در برخی موارد دیگر مشکل مورد نظر میتواند نرم افزاری یا سخت افزاری و مرتبط با اجزای دیگر آیفون باشد که باید با عیب یابی دقیق آن را مشخص و تعمیرات گوشی آیفون را انجام داد. این یعنی خرابی برد می تواند باعث آسیب دیدگی دیگر قطعات و مختل شدن روند کاری گوشی تعمیر گوشی سامسونگ فونات شود. البته گاهی اوقات تعمیر برد گوشی اپل امکان پذیر نخواهد بود و تنها با تعویض این قطعه می توان مشکلات ناشی از خرابی آن را برطرف نمود.

حتما بخوانید:
پاپ فرانسیس رسماً نقش های بیشتری را برای زنان در کلیسا مجاز می داند