اگر پوست شما دارای لکهای مقاوم به درمان است و براحتی به سایر درمانها پاسخ نمیدهد تنها کافی است که از محصولات ضد لک تالگو که به صورت یک پکیج درمانی است کمک بگیرید. سلام، وقت شما بخیر ، خیر محدودیت سنی برای استفاده از این محصول وجود ندارد ، برای از بین بردن جای جوش و روشن شدن باید از محصول ضد لک و روشن کننده استفاده کنید ، اما اگر از هر دو محصول استفاده کنید نتیجه بهتری حاصل خواهد شد ، این محصولات مکمل هم هستند و استفاده آنها به طور همزمان در یک دوره بسیار اثر گذاری مطلوبی خواهد داشت.

لکهای ناشی از آفتاب سوختگی و عدم استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب، لک و اسکار جوش های قدیمی و یا حتی نقاط تیره رنگ ناشی از افزایش سن، همگی به کمک این محصول برطرف خواهند شد و اگر در حال حاضر درگیر جوش صورت هستید به دسته بندی کرم ضد جوش روژه حتما سر بزنید. سلام ، وقت شما بخیر ، بله می توانید استفاده کنید اما توجه داشته باشید که بر روی پلک استفاده نشود و یا محصول با چشم تماسی پیدا نکند ، زیرا پوست اطراف چشم نازک و حساس می باشد. توجه نمایید که شما میتوانید با استفاده از این کرم ها با کمترین هزینه ها و با سادهترین روش ها، زیبایی را به پوست صورت خودتان هدیه دهید و اعتماد به نفس خودتان را نیز در این زمینه بالاتر ببرید.

بر روی انتخاب روش درمان تاثیرگذار هستند. ضدآفتابهایی که در این مطلب معرفی کردهایم، برای تمام پوستها مناسبند و علاوه بر ضدلکبودن و محافظت در برابر نور شدید خورشید، مرطوبکنندههای مناسب برای آبرسانی به پوستهای آسیبدیده محسوب میشوند. کک و مک در برابر دیگر انواع لک ها دارای عمق بیشتری است ، بنابرین در بسیاری از موارد حتی با استفاده از لیزر هم به راحتی از کرم ضد لک و روشن کننده الارو بین نمی رود. سلام ، این محصول قطعا اثر گذار خواهد بود ، اما میزان روشن شدن را نمی توان دقیق گفت زیرا این مورد نسبی بوده و به عوامل زیادی بستگی دارد و در هر فرد می تواند متفاوت باشد ، ضمن اینکه رنگ پوست شما در صورتی که به طور ذاتی دارای پوستی سبزه هستید احتمالا مدتی پس از پایان دوران مصرف دوباره به حالت طبیعی بر خواهد گشت.

سلام ، روز شما بخیر ، لطفا محصول ضد لک و روشن کننده را به دقت مطالعه و بررسی کنید. همچنین اگر قبل از آرایش کردن از محصولاتی مانند پرایمر و مرطوب کننده استفاده کنید و برای پاک کردن آرایش از میسلار واتر و تونیک استفاده کنید، امکان بروز لک کاهش مییابد. سلام ، در صورت رعایت کردن مراحل مراقبت روزانه پوست در حین مصرف و بعد از پایان دوره مصرف قطعا لک ها برگشت پذیر نخواهند بود ، مراحل روزانه مراقبت از پوست شامل ، شستشو ، استفاده از ضد آفتاب و استفاده از کرم های مرطوب کننده می باشد.

ایندکسر