چهار شیر در باغ وحش اسپانیا برای Covid-19 مثبت هستند

دسته‌بندی نشده | No comments


بارسلونا – مقامات دامپزشکی روز سه شنبه اعلام کردند که چهار شیر در یک باغ وحش در بارسلونا آزمایش Covid-19 را نشان دادند ، فقط برای دومین مورد شناخته شده که گربه های بزرگ به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

سه زن به نام های Zala ، Nima و Run Run و Kiumbe ، یک مرد ، پس از اینکه نگهبانان متوجه شدند علائم خفیفی از ویروس کرونا دارند ، مورد آزمایش قرار گرفتند.

مقامات گفتند که پس از کشف شیوع ماه گذشته ، دو مقام باغ وحش همچنین آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کردند.

برنامه NBC News را برای آخرین اخبار ویروس کرونا ویرایش کنید

مقامات در حال بررسی چگونگی آلودگی شیرها هستند.

نگهبانان آزمایش PCR را روی شیرها انجام می دهند به همان روشی که انسان آزمایش می شود ، زیرا حیوانات عادت دارند با کارمندان باغ وحش تماس بگیرند.

خدمات دامپزشکی بارسلونا با همكاران باغ وحش برانكس در نیویورك تماس گرفت ، در آنجا آزمایش چهار ببر و سه شیر برای Covid-19 در آوریل مثبت بود. این تنها باغ وحش دیگری است که شناخته شده است گربه های بزرگ به ویروس کرونا آلوده شده اند. همه بهبود یافتند.

در بیانیه ای از باغ وحش بارسلونا در بیانیه ای آمده است: “این باغ وحش با متخصصان بین المللی از جمله دامپزشکی باغ وحش برانکس تماس گرفته و با آنها همکاری کرده است. تنها باغ وحشی که موارد آلودگی Sars-CoV-2 را در گربه ها ثبت کرده است.”

“شیرها از طریق درمان ضد التهابی و نظارت دقیق مراقبت های دامپزشکی را به دلیل وضعیت خفیف بالینی خود – مانند شرایط بسیار خفیف آنفلوانزا – دریافت کردند و حیوانات نیز به خوبی پاسخ دادند.”

این مرد 4 ساله و ماده های 16 ساله هیچ ارتباطی با حیوانات دیگر در باغ وحش ندارند ، این باغ وحش برای بازدید کنندگان آزاد است.


منبع: meditation-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>