[ad_1]

چندین فیلم التقاطی ، دارای مضامین التقاطی ، پیشنهادهای برنده اسکار را در شورت های دسته اسکار 2021 ارائه می دهند.

فیلم های Shameless ساخته کیت گومز ، Saving Chintu ساخته توشار تیاگی و Nathat شن ویاس از Shan Vyas برای فیلم کوتاه و حوض دم Saurav Vishnu برای مستندهای کوتاه نامزد شده اند.

همه فیلم ها دارای شجره نامه های بالیوود یا هالیوود هستند.

Shameless Gupta (مجموعه آمازون برای چهار عکس دیگر نامزد دریافت جایزه امی) و حسین دلال نویسنده و بازیگر (Sitara) در فیلم Shameless بازی می کند. طراحی صدا توسط برنده اسکار Resul Pokuti (“میلیونر از شلخته”) است. شبینا خان (“لاکسمی”) فیلم را با تهیه کنندگان اشلی گومس ، سندیپ کمال و تهیه کننده مشترک جیریش بابی تالوار ارائه می دهد.

کیت گومز چندین شورت از جمله Doobie برنده جایزه دارد. او همچنین با همکاری سلمان کان سلطنت بالیوود ، یکی از نویسندگان و همکاران مدیر Kick است.

در Shameless ، یک مهندس نرم افزار که از خانه کار می کند توسط یک دختر ارائه دهنده به دام افتاده است و این مسئله سوالاتی در مورد حقوق ، انسانیت و همدلی برای مهاجران ایجاد می کند. گومز گفت: “این ایده امروزه جهانی و مرتبط است ، با تمام قفل های موجود در فرهنگ خانه.” تنوع. “گفتگوها و آغوش ها به صورت دوست داشتنی و شکلک درآمده اند ، در حالی که مهربانی به یک عمل عالی تبدیل شده است. Shameless از طریق چشم هندی گفته می شود ، یادآوری برای کشف این ارتباط و مهربانی با هر شخص یا موجودی است. “

Tushar Tyagi همچنین چند شورت پشت سر خود دارد ، از جمله روزا و گلابی برنده جایزه. در “Saving Chintu” وی آدیل حسین (“Star Trek: Discovery”) بازی می کند که وی همچنین به همراه Shakun Batra (“Kapoor & Sons”) تهیه کننده اجرایی Shakun Batra (Ratika Jayaswal) تهیه کنندگی مشترک را بر عهده داشته است. بازیگران این فیلم همچنین شامل ساچین بات (“Magnum PI”) ، ادوارد سوننبلیک (سریال “Inside Edge” نامزد امی سریال آمازون) و دیپانیتا شارما (“جنگ”) هستند.

در “نجات Chintu” یک زوج همجنسگرای آمریکایی-هندی برای فرزندخواندگی کودک مبتلا به HIV در یتیم خانه به هند سفر می کنند و باید با چالش های فرهنگی این کشور کنار بیایند. “من این موضوع را انتخاب کردم زیرا می خواستم به این نکته اشاره کنم که فرزندپروری از درون ناشی می شود. این عشق خالص و بدون قید و شرط است. ” تنوع. “چگونه می تواند رابطه جنسی والدین آینده را تضمین کند ، آیا والدین خوبی خواهند بود یا نه؟ در مورد قوانین هند ، ذهن من سرگردان است ، چگونه می توانیم والدین آینده مستقیم باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها می توانند والدین خوبی باشند و زوج های همجنس نمی توانند؟ “

Shaan Vyas ، یکی از تهیه کنندگان The Lunchbox ، اولین کارگردانی خود را با Natkhat ، تهیه کنندگی RSVP Ronnie Screwvala ، و بازیگر بالیوود Vidya Balan انجام داد ، وی همچنین نقش مادری را بازی می کند که از طریق داستان هایش درمورد برابری فرزندش را بزرگ می کند رفتن به تخت خواب.

ویاس می گوید: “Natkhat با انگیزه ای بسیار ساده لوحانه اما قدرتمند برای تغییر اوضاع ایجاد شده است.” “برای رسیدن به هر گوشه زمین و گفتن به دنیا که تغییر از خانه آغاز می شود.”

“حوضچه دم” به تهیه کنندگی و کارگردانی اولین نویسنده ساوراو ویشنو توسط سینتیا نیکسون روایت می شود که برای احیای “جنس و شهر” و “دقیقاً” دیر به خبر برمی گردد.

کاشف برنامه هسته ای هند ، حوض تایلینگ ، در حال بررسی اثرات وخیم استخراج اورانیوم بر سلامتی مردم بومی جادوگودا در شرق هند است. این موارد مخصوصاً برای کودکان خردسال بسیار شدید است ، بسیاری از آنها بیمار می شوند و در اثر آلودگی به مواد زائد رادیواکتیو می میرند.

ویشنو گفت تنوع.

کاريشما دوبويس ، کارگردان هندی ، دارنده مدال نقره جوایز آکادمی فیلم دانشجویی Bittu دانشکده هنر NYU Tisch ، در رده کوتاه اکشن زنده نیز مدعی است. این فیلم دوستی نزدیک بین دو دختر را توصیف می کند ، که تحت الشعاع مسمومیت اتفاقی در مدرسه قرار می گیرد.

هند دو بار در رشته زنده كوتاه نامزد شده است ، برای آفرینش های زن (1961) اسماعیل بازرگان و تروریست كوچك (2005) ساخته اشوین كومار و یك بار دیگر برای مستند برخورد كوتاه با ویدو وینود چوپرا. “(1979) مجموعه هندی Raika Zehtabchi “Period. End of Sentence »اسکار کوتاه مستند را در سال 2019 برنده شد.

فهرست های نهایی اسکار در تاریخ 9 فوریه اعلام خواهد شد.

NBC Asian America را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر