پوسیده شدن دندان نیز احتمال لب پر شدن و آسیب دیدن آن را افزایش می دهد . زیرا دندانی که شکسته احتمال افزایش ترک و شکستگی در او زیاد است. ممکن است وسیله ای به نام محافظ دهان (نایت گارد) به شما داده شود که شبها روی دندانهایتان بگذارید. اگر کودک به دلیل اینکه ظاهر دندانهای خود را دوست ندارد از باز کردن دهان خودداری کند ، مشکل در گفتار و برقراری ارتباط را برای کودک ایجاد می کند. آمالگام به تدریج از نقره ای به سیاه تغییر رنگ می دهد و سایه آن کل دندن را تیره می کند .

در چنین مواردی ممکن است که پزشک به شما توصیه کند که از بریج یا پل دندان استفاده کنید. هر از گاهی دهان کودک خود را بو کنید. مهم ترین مشکلی که ممکن است دندان لب پرشده با آن مواجه شود وجود بافت های میکروسکوپی در ساختار دندان است که با مسواک نمی توان آن ها را تمیز کرد . لب پر شدن برخلاف شکستگی یا ترک خوردن دندان یکی از آسیب های غیر اورژانسی دندانپزشکی است که در صورت رخ دادن آن نیازی به مراجعه فوری به دندانپزشک نیست تنها باید مراقب باشید پیش از ترمیم شدت آسیب بیشتر نشود .برای آشنایی با درمان دندان لب پر شده با دکتر محمد عاطفت متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی همراه باشید .

در عین حال ، دندانهای شیری زیبایی دهان را تامین می کند. مهم است که مشکلات ترمیم دندان را بدانید. لیفت سینوس یک عمل جراحی است که استخوان را به فک فوقانی پیوند میزند. هرگونه تجمع باکتری می تواند سلامت دندان را تهدید کند و در صورتی که فرد اصلا به دندانپزشک مراجعه نکند ممکن است شدت آسیب بیشتر شده و دندان دچار حفره یا عفونت گردد . این روش که معمولاً از آن به عنوان پر کردن دندان یاد میشود، شامل قرار دادن یک ماده نرم و انعطافپذیر در یک حفره آماده و تمیز شده است. اگر تا این مرحله پیشرفت کردهاید، ممکن است یک آبسه دندان ایجاد شود که عفونت دردناک بین لثهها و دندان یا ریشه دندان است.

بنابراین دندان پزشک ممکن است برای ایجاد یک بسته مستحکم بخش بیشتری از دندان را جدا کند. اگر شکستگی دندان منجر به ایجاد لبه تیز در آن شده است به کمک پارافین وکس یا آدامس بدون شکر آن را بپوشانید تا دندان شما و ناحیه داخل لب و گونه ها را با آسیب مواجه نکند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ترمیم نوری دندان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر