این دسته از فراد باید بدانند که عادت و بیماری های آن ها ممکن است عمر و ماندگاری این روش را کاهش دهد و نتوانند استفاده مفیدی از آن داشته باشند. استحکام و طول عمر شاخصترین تفاوت بین لمینتهای سرامیکی و ونیر کامپوزیت است. در واقع می توان عنوان کرد که این نوع کامپوزیت ها بهترین نوع می باشد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه به کاربرد کامپوزیت دندان اشاره کنیم : ترمیم دندان ها ، اصلاح بدرنگی دندانها ، پوشاندن فاصله های بین دندانی ، اصلاح لب پریدگی و شکستگی دندان ها و درمان بی نظمیهای مختصر دندانی از جمله مهم ترین این موارد می باشد. به طور مرتب برای معاینهی وضعیت دندانها و کامپوزیت خود به متخصص مراجعه کنید. بهداشت دهان و دندان را به طور کامل و آنطور که دندانپزشک از شما خواسته است رعایت کنید. پس از آنکه به پزشک مراجعه می کنید با استفاده از مشاوره های پزشک نوع درمان به صورت کامل مشخص می شود.

اگر از دندانهای خود راضی نیستید و رنگ آنها را دوست ندارید، کامپوزیت دندان یک انتخاب کامل و ایدهآل برای شما است. تمامی این موارد تنها با یک لبخند شما خود را به نمایش میگذارند. اگر به دنبال راهی کم هزینه تر برای زیبا کردن لبخند خود هستید، و میخواهید یک طرح لبخند بی نقص داشته باشید، میتوانید روی روکش کامپوزیت حساب کنید. این روش در یک جلسه قابل انجام است و می تواند با حداقل تراش یا بدون تراش انجام گیرد بنابراین آسیبی به دندان ها نمی رساند. دو روش برای انجام کامپوزیت وجود دارد که پیشنهاد میکنم با کمک دندانپزشک روش مناسب خود را انتخاب کنید.

این پوشش مجزا می تواند لمینت یا کامپوزیت باشد که در بین این دو مورد هزینه انجام کامپوزیت بسیار کمتر از کامپوزیت دندان تبریز نی نی سایت لمینت است. یکی از اصلی ترین تمایزات این دو روش مربوط به مدت زمان ماندگاری آنها است. البته برخی مواقع مراجعان برای ارتودنسی نکردن دندان ها از روش کامپوزیت دندان استفاده می کنند تا این بدفرمی دندان را اصلاح کنند و اقدام به تراشیدن دندان های خود می کنند. البته این نوع کامپوزیت بدون هیچگونه تراشی بر روی دندان صورت میگیرد؛ بنابراین، با این روش، آسیبی به دندانها وارد نمیشود.

ایندکسر