[ad_1]

لندن – طرفداران نویسنده معروف انگلیسی JRR Tolkien ، معروف به سه گانه فانتزی “ارباب حلقه ها” ، انتظار برخورد غیر منتظره را دارند.

هوتون میفلین هارکورت ، ناشر آمریکایی ، روز پنجشنبه گفت ، مجموعه های بی سابقه ای از نوشته های این نویسنده سال آینده منتشر می شود و نور جدیدی از آثار را نشان می دهد ، از جمله ارباب حلقه ها ، سیلماریلیون و قصه های ناتمام.

دب برودی ، نایب رئیس Houghton Mifflin Harcourt گفت: “این مجموعه جدید یک گنج واقعی است ، و به خوانندگان فرصتی می دهد تا از زیر شانه پروفسور تالکین نگاه کنند.”

“در هر صفحه ، سرزمین میانه بار دیگر به زندگی خارق العاده ای رسیده است.”

برودی گفت که شناخته شده نیست که نویسنده به نوشتن درباره سرزمین میانه تا سالهای قبل از مرگش در سال 1973 ادامه داده است. “وی اضافه کرد. .

این کتاب – با عنوان “طبیعت سرزمین میانه” – در ایالات متحده در 24 ژوئن 2021 و در انگلیس توسط HarperCollins ، همچنین در ماه ژوئن منتشر می شود.

ویرایش آن توسط کارل اف. هاستر بود ، که قبلاً با پسر فقید تالکین ، کریستوفر ، و از اعضای انجمن زبانشناسی الون ، یک مطالعه غیرانتفاعی در مورد زبانهای اختراع شده تالکین ، از نزدیک کار کرده بود.

کتاب مقدس به ایده هایی از جمله جاودانگی و تولد دوباره جن ، نیروهای والار ، جانوران نومنور و جغرافیای رودخانه ها و تپه های گوندور می پردازد.

عمارت تالکین بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

مجموعه ای از کتابهای JRR تالکین برای فروش.پرونده تصاویر کلارنس ویلیامز / گتی

تالکین ، کاتولیک مشتاق ، در آفریقای جنوبی از پدر و مادر انگلیسی متولد شد ، در سه سالگی به انگلیس نقل مکان کرد. بعداً یتیم شد و او و برادرش در یک مدرسه شبانه روزی در بیرمنگام زندگی می کنند ، جایی که او به مدرسه می رود ، به لاتین و یونانی صحبت می کند و قبل از تحصیل در دانشگاه آکسفورد استعدادهای زبانی قابل توجهی از خود نشان می دهد.

او بعداً در جبهه های جنگ در نبرد سوما در جنگ جهانی اول خدمت کرد ، قبل از اینکه به عنوان استاد انگلیسی-ساکسون انگلیسی قدیم و میانه به آکسفورد بازگشت.

تالکین در سال 1937 هابیت و ارباب حلقه ها را در سه بخش بین سالهای 1954 و 1955 منتشر کرد.

وی در سال 1973 در سن 81 سالگی درگذشت ، اما کار او با بیش از 150 میلیون نسخه از فیلم “ارباب حلقه ها” در سراسر جهان و فروش عمده اقتباس های سینمایی از آثار او ، که بیش از 5 میلیارد دلار در گیشه جهانی بود ، طرفداران خود را جذب کرد. .

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

مت گراف ، طرفدار تالکین ، اهل ایندیانا ، 36 ساله ، که سایت طرفداران YouTube Nerd of the Rings را اداره می کند ، به NBC News گفت که این افشاگری ها یک اتفاق هیجان انگیز بود.

وی گفت: “برای ما که در نوشته های تالکین فرو می رویم ، داشتن چیزی کاملاً جدید و تازه که هیچ کس قبلاً آن را نخوانده بسیار هیجان انگیز است.”

در مجموعه جدید حتی به شخصیت هایی که ریش داشتند نیز اشاره خواهد شد ، که از نظر گراف اثبات این است که نویسنده دقیق “در” جهان ثروتمندی “که خلق کرده” سنگ روی سنگ نگذاشته است “.

در طول یک سال تلخ از محدودیت های اجتماعی ویروس کرونا ویروس همه گیر ، گراف گفت که او “هنگامی که دنیای ما کمی دیوانه شود ، فرار به سرزمین میانه را تشویق می کند.

رویترز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر