می توان تمامی شماره هاي Read Online مجله، اطلاعات کلی از مجله ارائه می شود. ایران پیپر علاوه بر دانلود مقاله، خدمات دیگری نظیر دانلود کتاب از منبع 5.7 میلیون کتابی را نیز ارائه میدهد که امکان دانلود رایگان کتاب بیش از 1.6 میلیون از این کتاب ها از طریق سامانه ایران پیپر وجود دارد. ترجمانو با تجربهای که در زمینهی تهیه و دسترسی به مقالات علمی ژورنالها و پایگاههای معتبر علمی، از طریق پایگاه علمی دانلود رایگان مقاله ایران پیپر با خود یدک میکشد، خدمات ویژهای را برای ترجمه مقالات رشتههای مختلف علمی فراهم آورده است. شما همچنین می توانید از طریق سامانه ارسال کتاب، به غنی تر شدن این دانشنامه و دسترسی همگان به اطلاعات آزاد کمک نمایید. دفعات استناد مشاهده می شود. هر هفته، بیش از 600000 نفر از سراسر دنیا ژورنال پزشکی نیوانگلند را میخوانند و بیش از همه ژورنالهای دیگر در منابع پژوهشی علمی به آن استناد میشود. معرفي: از طريق این سايت مي توانيد به بيش از ۲۳۰۰ مقاله فارسي، از ۲۸ نشريه علمي تخصصي در رشته هاي مختلف علوم اجتماعی و رفتاری، علوم فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی و محیط زیست، علوم پایه و سایر مواردكه در دانشگاه شهید بهشتی منتشر مي شود دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و مقالات موردنيازتان را به صورت رايگان سایت دانلود مقاله isi دانلود کنید.

دانلود رایگان مقاله سایت
شرکت Elsevier یک ناشرچند رسانه ای پیشرو می باشد که محصولات و خدمات علمی، فنی پزشکی را در سراسر دنیا منتشر می کند. با وارد شدن به این بخش قابلیت دیدن چکیده ای از مقاله، سال انتشار مقاله، تعداد صفحات انگلیسی و فارسی، توضیحات دیگری در رابطه با مقاله و همچنین کلمات کلیدی انگلیسی و فارسی مقاله کامپیوتر با ترجمه وجود دارد. این شناسه معمولا در بخش اطلاعات کتابشناختی هر مقاله وجود دارد و محقق می تواند آنرا از روی وبسایت مجله و یا فایل مقاله دانلود شده پیدا نماید. مقاله های این رشته وجود داره. اگر نمیدانید که چگونه مقاله رایگان دانلود کنید، این مطلب را بخوانید. معرفي: با استفاده از این سایت روسی می توانید به صورت رایگان بالغ بر ۸۵ میلیون مقاله معتبر علمی را دانلود نمایید. سپس لینک چکیده مقاله را در نوار دانلود سند ثبت کرده و بروی دکمه جستجو کلیک کنید. معرفي: از طريق سايت magiran مي توانيد به متن كامل بيش از ۹۰۰ هزار مقاله فارسي دسترسي داشته باشيد (با اشتراک طلایی ۲۰ هزار تومان در سال) و مقالات موردنيازتان را از نشریات گوناگون علمی و خبری دانلود کنید. معرفي: از طريق این پایگاه مي توانيد به بيش از ۱۵۰۰مقاله فارسي طبقه بندی شده در ۷۰ زیرشاخه علم مدیریت دسترسي آزاد (Open Access) و قابل کپی برداری داشته باشيد.

سایت دانلود مقالات کشاورزی معرفي: از طريق این سايت مي توانيد به متن كامل بيش از ۲۱۷هزار مقاله فارسي و بيش از ۷۸۰ هزار مقاله انگليسي، دسترسي آزاد (Open Access) داشته باشيد و مقالات موردنيازتان را به صورت رايگان دانلود کنید.همچنین اطلاعات اکثر نشریات علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی جهت ارسال مقاله در این سایت به صورت طبقه بندی شده و با قابلیت جستجو آورده شده است.اطلاعات برخی طرح های پژوهشی اجرا شده یا در دست اجرا و همچنین فراخوانهای پژوهشی در این سایت قرار داده می شود. معرفي: از طريق اين سايت مي توانيد به فهرست مقالات بيش از ۲۴ هزار نشريه معتبر علمي دنيا در رشته هاي مختلف دسترسي پيدا كنيد و متن کامل بيش از ۷۸۱۰ نشريه آن را به صورت رايگان دانلود نماييد. معرفي: از طريق این سايت مي توانيد به بيش از ۲۶ هزار مقاله فارسي و انگليسي، از ۱۳۰نشريه علمي تخصصي در رشته هاي مختلف فني، علوم اجتماعي و انساني، علوم پايه و… البته پایگاههای مختلف دارای فیلترهای گوناگونی هستند که به شما اجازه میدهند، محتوای موردنظرتان را به شکلی دقیقتر و سریعتر پیدا کنید. مزیت این پرتال دسته بندی موضوعی داده های علمی در آن میباشد که در قالب بیش از ۳۱۰۰ موضوع، حوزه های مختلف علوم انسانی را شامل می شود.

دانلود مقاله کنفرانسی مثل سایت انسانی و نور که فقط مقاله های مربوط به رشته انسانی داخلشون منتشر میشه. دانلود رایگان مقاله در تری پل! شعار کتابخانه Internet Archive ، دسترسی جهانی به دانش روز بشری است که مجموعه ای از 15 میلیون کتاب مشهور و متون الکترونیکی، پادکست ها و کتاب های صوتی، تصاویر و ویدیو ها و اپلیکیشن های رایگان را در بر می گیرند. در قسمت Refine your search با انتخاب گزینه Journals، امکان جستجو در مجموعه مجلات الزویر و با انتخاب گزینه Books امکان جستجو در کتب این ناشر فراهم میشود. در صورت نیاز محدودیتهای زمانی آن را مشخص کنید و دکمه Search را فشار دهید. پس از ورود به سایت دانلود مقاله ساینس دایرکت مطابق شکل زیر درکادر Search، کلید واژه، عنوان یا عبارت مورد نظر را وارد نموده و بر دکمه Search کلیک نمایید. سامانه دانلود مقاله و کتاب نوین لیب امکان دسترسی به بیش از ۹۹ درصد کل محتوای ساینس دایرکت را فراهم کرده است. اسپانیا با داشتن کمترین جاذبه های گردشگری و تاریخی سالانه در حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیارد دلاردرآمد کسب می کند ۴۹ درصد منابع انرژی مصر و ۳۷ درصد منابع ترکیه از محل صنعت توریسم تامین می شود.

ایندکسر