[ad_1]

بروکسل – مقامات بلژیک می گویند یک مرد 27 ساله در شیوع ویروس کرونا در یک خانه سالمندان از حزب فوق العاده سنت نیک در ماه گذشته جان خود را از دست داده است ، اما امیدواریم که اوضاع تحت کنترل باشد.

خانه Hemelrijck در شهر شمالی مال یک دیدار را در 4 دسامبر با بازی مقدس مقدس ، که معمولاً شادی و هدایا را تحویل می دهد ، ترتیب داد. اما شهر و خانواده های برخی از کشته شدگان شکایت داشتند که در هنگام اعمال اقدامات محدودکننده در سراسر کشور برای جلوگیری از بیماری همه گیر ، خانه سالمندان هرگز نباید مهمانی را ترتیب می داد.

شهرداری مال گفت که “این رویداد با سلول بحران هماهنگ نبود” و اگر قبلاً در مورد آن چیزی شنیده بودند ، جلوی آن را می گرفتند.

شهرداری در شب سال نو گفت که نفر بیست و هفتم فوت کرده است.

روز جمعه کسی نبود که در خانه سالمندان Hemelrijck اظهار نظر کند. در آخرین شمارش ، 88 خانه در بین ساکنان و 42 مورد در بین کارکنان خانه آلوده شده است.

لیلی لنارتس که آنجل خواهر 85 ساله اش اولین کسی بود که پس از شیوع بیماری جان خود را از دست داد ، از نحوه برخورد خانه سالمندان با اعضای خانواده ناراحت است.

وی به Het Laatste Nieuws گفت: “من هنوز كارت تسلیت (از خانه سالمندان) دریافت نكرده ام و چهار سال است كه به آنجا سر می زنم.”

نیکلاس سنت هدیه 6 دسامبر است و برای کودکان در بلژیک بسیار مهمتر از بابانوئل 25 دسامبر است که عمدتا یک جمع خانوادگی است.

در ابتدا تصور می شد که یکی از بازیگران گروه سنت نیک منبع شیوع آن است ، اما تحقیقات بعدی ممکن است کاملاً قانع کننده نباشد.

مارک ون رانست ویروس شناس برجسته بلژیکی گفت که “نمی توان با اطمینان 100٪ گفت که وی را به خانه سالمندان معرفی کرده است.” وی افزود که “این مرد داوطلب در خانه سالمندان بود و از لحاظ نظری می تواند آلوده شود. توسط یک مقیم یا عضو کارمند. “

این شهر گفت که سرانجام شیوع در حال تثبیت است.

در بیانیه این شهر آمده است: “سلامتی ساکنان بهبود چشمگیری داشته است.”

بلژیک ، کشوری با 11.5 میلیون نفر جمعیت ، به سختی تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است و تاکنون 19 هزار و 528 مورد مرگ ویروس تایید شده است که بسیاری از آنها در خانه های سالمندان هستند.

[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر