مادلین مک کان مظنونی است که در یک حادثه در دادگاه آلمان زخمی شده است

دسته‌بندی نشده | No commentsبرلین – مقامات روز سه شنبه اعلام کردند مظنون ناپدید شدن مادلین مک کان ، کودک نوپای انگلیسی که 13 سال پیش از یک استراحتگاه پرتغال ناپدید شد ، در یک حادثه در دادگاه آلمان دو دنده شکسته دریافت کرد.

این حادثه پس از آن رخ داد که کریستین بروکنر ، که در حال گذراندن یک مجازات مواد مخدر است ، روز دوشنبه برای دادرسی عادی در این پرونده به دادگاه ایالت براونشویگ منتقل شد.

سخنگوی دادگاه جسیکا کناب-هنریچس به آسوشیتدپرس گفت که وی مدت کوتاهی به دلیل شکستگی دو دنده در بیمارستان تحت معالجه قرار گرفت و سپس به دادگاهی که جلسه دادرسی بود بازگشت.

وی گفت که این حادثه در دست بررسی است و انتظار می رود جزئیات بیشتر آنچه در دادگاه اتفاق افتاده است در اواخر روز رخ دهد.

اگرچه بروکنر در پرونده مک کان مظنون است ، دادستان گفت که آنها هنوز مدارک کافی برای نگهداری وی در پرونده مک کان را ندارند.

علاوه بر مجازات قاچاق مواد مخدر ، بروکنر در ژانویه تحمل می کند ، وی در سال 2019 به جرم تجاوز به یک زن 72 ساله آمریکایی در پرتغال در سال 2005 محکوم شد و به هفت سال دیگر محکوم شد. این حکم فرجام خواهی شده است

در زمان ناپدید شدن از آپارتمان در سال 2007 ، مک کان 3 ساله بود در حالی که خانواده اش در تعطیلات در شهر ساحلی Praia da Luz در منطقه Algarve پرتغال بودند.

در ماه ژوئن ، مقامات آلمانی گفتند كه آنها شهروند 43 ساله آلمان را به عنوان مظنون این پرونده شناسایی كرده و در حال تحقیق از وی به ظن قتل هستند.


منبع: meditation-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>