ماندگاری لیفت شقیقه معمولا طولانی است و برای سالها باقی میماند و بستگی به وضعیت پوست فرد دارد، البته که در سن بالاتر رفته، پوست شل شده و به مرور افتادگی حاصل میشود، ولی به شدت قبل نخواهد بود. این لیفت بیشتر برای افتادگی ابرو، چروک پیشانی و شقیقه مورد استفاده قرار میگیرد. از طریق این برش، او می تواند بافت پایه را در موقعیت جدید قرار داده و آن را برای بالا کشیدن بخش بیرونی ابرو، در حالت معلق قرار دهد.

شما باید در هنگام خواب با قرار دادن دو تا سه بالش، سر خود را در موقعیت بالاتر از بدن قرار جراحی لیفت شقیقه و گونه دهید. نخ به طور استراتژیکی در محل قرار میگیرد تا پوست افتاده را به موقعیت اولیهی خود برگرداند و همان جا نگه دارد. نتایج لیفت شقیقه با جراحی تا مدتها باقی خواهد ماند و میتوان آن را دائمی دانست.

ماندگاری لیفت شقیقه با پلکسر تقریبا ۵ سال خواهد بود. اما بعد از عمل ممکن است درد کمی در ناحیه بخیه حس شود که با خوردن مسکن رفع خواهد شد. کلاژن پروتئین الزامی است که به محکم نگه داشته شدن پوست کمک می کند. در این روش، لایه های پایه پوست کشیده می شوند، و نتیجه لیفت، ماندگار تر بوده و موقعیت پوست و کشش پوست صورت، طبیعی تر خواهد بود. 6. تا چند وقت بعد از جراحی باید از انجام ورزش های سنگین ، فعالیت های سخت ، حرکات ناگهانی و خم شدن به جلو خودداری کنید ؛ زیرا این فعالیت ها می توانند باعث بالا رفتن فشار خون در سر ، پارگی رگ و خونریزی شوند.

در آخر این که توصیه می شود در جلسه مشاوره ؛ در مورد سابقه پزشکی ، سابقه حساسیت های دارویی و همچنین داروهای خاصی که مصرف می کنید ؛ پزشک معالج تان را مطلع سازید. 1. پنج تا هفت روز پس از عمل ، می توانید موهای خود را با آب خنک و ترجیحا شامپو بچه بشویید و از حوله نرم برای خشک کردن مو استفاده کنید. 1. پوشیدن باند فشارنده تجویز شده از سوی پزشک معالج ، به مدت هفت روز پس از عمل ؛ ضروری است.

ایندکسر