لتیسیا رایت پس از اشتراک ویدیویی علیه واکسیناسیون با واکنشی روبرو شد


لندن – بازیگر هالیوود لتیسیا رایت پس از تبلیغات ضد واکسیناسیون موجی از انتقاد طرفداران و پیروان را در پی داشت.

رایت که با فیلم فقیر سیاه پلنگ سیاه در سال 2018 با مرحوم چادویک بوزمن همبازی بود ، روز پنجشنبه ویدیویی را در توییتر منتشر کرد که ادعاهای بی اساس در مورد واکسن ویروس کرونا را مطرح می کرد. او به دلیل “غیرمسئول بودن” و “بی پروایی” به سرعت مورد مواخذه قرار گرفت.

از جمله کسانی که او را صدا می کردند همبازی انتقام جویان: پایان بازی بود. دون چیدل ، که روز جمعه برچسب “سطل آشغال داغ” را افزود و افزود “این هرگز از کسی که آن را پست کند محافظت نخواهد کرد.”

رایت ، که به درخواست NBC News برای اظهار نظر پاسخ نداد ، گفت که او مخالف تزریق واکسن نیست ، اما به سادگی می خواهد س questionsال کند.

او در ابتدا در توییتر خود با هواداران صحبت کرد و نوشت: “من فقط از آنچه در آن است نگران هستم.”

این ستاره متولد گویان که روز گذشته با مجموعه ای از نظرات روبرو شد ، از خود دفاع کرد و در توئیتر نوشت: “تنها هدف من از ارسال این ویدئو ، ابراز نگرانی درباره محتوای واکسن و آنچه در بدن خود قرار داده ایم بود.”

این ویدئو ، که رایت به اشتراک می گذارد ، شامل یک مونولوگ طولانی توسط تامی آرایومی ، بنیانگذار وزارت مسیحی است.

در آن ، آرایومی گفت كه شركت ها و دولت شفاف نیستند و مواد واكسن را زیر سال می برند. وی شواهدی از ادعاهای خود ارائه نداد ، كه بیانگر ادعاهای دیگران باشد كه بی دلیل از استفاده واكسن انتقاد می كنند.

حتما بخوانید:
آموزش تعمیرات لوازم خانگی [ ویدیو معرفی دوره توسط استاد ] 🎖️ با بهترن قیمت

این ویدئو بیش از 35000 بازدید داشته است.

اطلاعات غلط و توطئه واکسن در طی شیوع ویروس کرونا رونق گرفت. در زمانی که ایالات متحده با افزایش موارد و مرگ و میرها روبرو است ، شبکه ای از فعالان ضد مومی در حال یافتن مخاطبان جدید ، بیشتر در شبکه های اجتماعی هستند.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

این جنجال در همان هفته رخ داد که انگلستان اولین کشور غربی بود که واکسن Pfizer و BioNTech Covid-19 را که یک سنگ بنای نمادین در مبارزه با همه گیری است ، به طور رسمی تصویب کرد.

اما احساس عمومی در مورد واکسن ها متفاوت است. بر اساس نظرسنجی YouGov در آگوست ، فقط 42 درصد آمریکایی ها به این س ofال که آیا واکسن Covid-19 را در صورت وجود دریافت می کنند ، “بله” پاسخ دادند.

در همین حال ، طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، میزان بستری شدن و مرگ و میر Covid-19 در میان سیاه پوستان ، لاتین ها و هندی ها دو تا چهار برابر بیشتر از سفیدپوستان است.

طرفداران بهداشت می گویند ، با سابقه آزمایشات پزشکی و دسترسی نابرابر به مراقبت ، افراد در سیاه پوستان و جوامع آمریکای لاتین که با مقادیر بالای Covid-19 دست و پنجه نرم می کنند ، از کمترین موارد واکسینه شدن هستند.

ماه گذشته ، هشت پزشک برجسته سیاه پوست برای تشویق مردم به استفاده از واکسن Covid-19 و غلبه بر تردید و بی اعتمادی به واکسن ، “نامه ای عاشقانه به آمریکای سیاه” نوشتند.

حتما بخوانید:
وکیل مهریه در تهران - گروه وکلای آریا دادیار

رایت ، ستاره در حال ظهور BAFTA در سال 2019 ، در نقش Shuri ، نبوغ فناوری شخصیت Boseman در “پلنگ سیاه” ، تزئین شده در کشور آینده نگرانه واکاندا. این فیلم جایگاه جدیدی را با بازیگران عمدتا شکست.

رویترز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.
منبع: meditation-news.ir