طرفین در حال آماده سازی برای توزیع واکسن Covid-19 هستند

دسته‌بندی نشده | No commentsپخش زنده در اینجا به پایان رسیده است ، لطفاً اینجا را کلیک کنید تا آخرین پوشش خبری CBC-19 NBC News را ببینید.

کشورهای جهان در حال آماده شدن برای شروع واکسن Covid-19 به شهروندان هستند که در ایالات متحده همچنان رو به افزایش است. کالیفرنیا ، که بیش از 30،000 مورد جدید ویروس کرونا را در یک روز گزارش کرد ، قرار بود دستورات اقامت در منزل برای جنوب کالیفرنیا و دره سن خواکین پس از سقوط هر دو منطقه به زیر ظرفیت ظرفیت 15 درصد مراقبت های ویژه ، اعمال شود. رفتار.

در همین حال ، منابع گفتند NBC News ، یک گروه از دو قانونگذار در کنگره در حال مذاکره بر روی لایحه امداد Covid-19 به ارزش 908 میلیارد دلار است که بعید است مهلت تعیین شده برای انتشار این لایحه را برآورده کند. در عوض ، طبق سه منبع آگاه از این بحث ، این گروه به دنبال انتشار جزئیات دقیق تری در روز دوشنبه است و در حال تهیه پیش نویس لایحه برای روز سه شنبه است.
منبع: meditation-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>