صدها پناهنده سوری در حال آتش سوزی چادرها از اردوگاهی در لبنان فرار می کنندبیروت – صدها پناهنده سوری پس از آتش زدن چادرهایشان هنگام درگیری بین جوانان محلی و ساکنان اردوگاه ، اردوگاه موقت خود را در شمال لبنان فرار کردند ، مقامات بشردوستانه روز یکشنبه گفتند.

آژانس ملی دولتی لبنان گفت که در حادثه 26 دسامبر در منطقه منیه در نزدیکی شهر ساحلی طرابلس و به دنبال آن جوانان عصبانی اردوگاه را آتش زدند ، حداقل سه نفر زخمی شدند.

بیش از یک میلیون پناهنده سوری در لبنان زندگی می کنند که از سال 2011 تاکنون از درگیری گریخته اند ، اما مدت زیادی است که بسیاری از سوری ها مهاجر و منبع اصلی نیروی کار ارزان در بخش های ساخت و کشاورزی هستند.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

خالد کابارا ، سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ، گفت که نزدیک به چهارصد نفر از ساکنان فراری به اردوگاه های بسته دیگر رفته اند و یا در مدارس و هتل های خالی پناهگاه موقت پیدا کرده اند.

طی سالهای اخیر تنش بین پناهندگان و ساکنان در کشور افزایش یافته است ، به طوری که مددکاران و سیاستمداران ادعا می کنند که هم نژادپرستی و هم خشم مردم لبنان که از بحران مالی آسیب دیده اند ، دامن زده و پناهندگان را به شغل خود متهم می کنند. شما هستید.


منبع: meditation-news.ir

حتما بخوانید:
با ماینینگ رابطه جنسی بیشتر و بهتر داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید