[ad_1]

ریو د ژانیرو – حساب شخصی اینستاگرام وی روز چهارشنبه گفت: مگویتو ویللا ، سیاستمدار برزیلی شهردار گویانیا در حالی که در کما بود به علت COVID-19 ، به دلیل عوارض بیماری درگذشت.

در بیانیه آمده است: “ما عمیقا از درگذشت امروز صبح مگویتو ویللا ، شهردار Goiania متاسفیم.” رسانه های محلی خبر از 71 ساله بودن وی دادند.

مگویتو ویللااز طریق فیس بوک

انتخاب غافلگیرانه ویللا از تخت بیمارستان خبرساز شد. این یک نمونه بارز از دامنه همه گیر ویروس کرونا در برزیل بود که بدترین قربانیان COVID-19 را در جهان خارج از ایالات متحده دارد. تقریباً 205000 نفر در برزیل از طریق COVID-19 جان خود را از دست داده اند و 8.2 میلیون نفر به ویروس آلوده شده اند.

ویللا ، سناتور سابق جنبش میانه رو دمکراتیک برزیل ، در 20 اکتبر آزمایش ویروس کرونا مثبت شد. یک هفته بعد ، او به بیمارستان آلبرت اینشتین در سائو پائولو رسید و بیشتر وقت خود را در آنجا یا به صورت لوله گذاری یا در کما ناشی از آن سپری کرد.

در ماه نوامبر ، وی به عنوان شهردار Goiania ، یک شهر 1.5 میلیون نفری در مرکز برزیل انتخاب شد. وی 52.6٪ آرا را به دست آورد.

در بیانیه اینستاگرام آمده است: “خانواده در حال انتقال جسد از سائوپائولو به گویاس هستند و وی قرار است در یاتای ، کشور خود ، به خاک سپرده شود.”

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر