[ad_1]

لندن – شاهزاده ویلیام و همسرش کیت روز دوشنبه با آغاز یک تور قطار ملی به انگلیس وارد ادینبورگ شدند تا کارگران خط مقدم ، کارکنان پرستاری و معلمان را بخاطر تلاشهایشان در همه گیر بیماری کوید ملاقات و تشکر کنند 19

ویلیام ، نوه ملکه الیزابت و نفر دوم در صف سلطنت ، و کیت به عنوان بخشی از سفر سه روزه خود ، از طریق انگلیس ، اسکاتلند و ولز از طریق قطار رویال 1250 مایل را طی کردند.

آنها یکشنبه شب تور را در ایستگاه یوستون لندن آغاز کردند ، جایی که آنها توسط خواننده ستاره پاپ ولز ، شایکین استیونز ، با خواندن آهنگ معروف “مبارک کریسمس همه” دهه 1980 قبل از عزیمت به اسکاتلند ، آنها را به سرنشین گشت.

آنها قبل از عزیمت در تابلوی اطلاعات قطار نوشتند: “من از همه کارگران حمل و نقل در همه جا تشکر می کنم که کشور را در این سال دشوار نگه داشتند.

برنامه NBC News را برای آخرین اخبار ویروس کرونا ویرایش کنید

بریتانیا با بیش از 60،000 مرگ و میر ، تحت تأثیر Covid-19 تحت تأثیر ترین کشور در اروپا قرار دارد.

در بیانیه کاخ کنزینگتون آمده است: “دوک و دوشس منتظرند کارهای باورنکردنی انجام شده در سراسر کشور را در این سال دشوار انجام دهند.”

ملکه ویکتوریا اولین سلطنت حاکم بود که از قطار سلطنتی در سال 1842 برای سفر از اسلو به ایستگاه پدینگتون لندن استفاده کرد ، اگرچه منتقدان در سال های اخیر هدف آن را زیر سوال بردند و گفتند این گران است و کم استفاده می شود.

[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر