سلطنتی انگلیس و چند بازیگر جشن شب را در شب کریسمس جشن می گیرند


لندن – در حالی که میلیون ها انگلیسی تحت محدودیت های شدید جلوگیری از ویروس کرونا ، برای جشن کریسمس آماده می شدند ، خانواده سلطنتی انگلیس در شب کریسمس یک مهمانی جشن برگزار کردند.

پرنس چارلز 72 ساله و همسرش کامیلا به همراه گروه مشاهیر ، از جمله بازیگران تام هاردی ، جودی دنچ و مگی اسمیت ، برای اجرای “بازدید از سنت نیکلاس” ، شعر کریسمس که “Twas the Night Before Christmas” شناخته می شود ، پیوست.

چارلز اولین سطرهای یک اثر کلاسیک از سال 1823 را به تصویر کشید که سنت نیکلاس یا بابانوئل و سورتمه خود را که هشت گوزن وارد خانه خانواده می کنند ، نشان می دهد.

وارث تاج و تخت همچنین سخنان پایانی “کریسمس مبارک برای همه و شب بخیر برای همه” را با شکوفه ای کوچک ارائه می دهد.

چارلز ، یک بازیگر آماتور در جوانی ، حامی بنیاد خیریه بازیگران است ، یک خیریه خیریه با قدمت چندین قرن انگلیس که از بازیگرانی که با مشکلات مالی روبرو هستند حمایت می کند. هدف این ویدیو جمع آوری پول در یک سال است که صنایع هنری و خلاق به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، تئاترها و گالری ها تعطیل شده و تولیدات تلویزیونی و سینمایی لغو شده اند.

حتما بخوانید:
نمایندگان سازمان ملل خواستار تحقیق درباره قتل شیرین ابوعکل، روزنامه نگار الجزیره شدند

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

میلیون ها نفر در سخنرانی سالانه ملکه الیزابت در کریسمس ، یک سنت فصلی دیرینه هنگام سخنرانی پادشاه به ملت ، شامل می شوند.

خانواده سلطنتی معمولاً دوره جشن را در ساندرینگهام ، نورفولک ، آنگلیای شرقی و با برگزاری مراسم کلیسایی در کریسمس می گذرانند. امسال کاخ باکینگهام گفت که پادشاه 94 ساله و همسرش فیلیپ در میان بیماری همه گیر کریسمس را در قلعه ویندزور جشن می گیرند.

پرنس ویلیام پسر چارلز و همسرش کیت هفته گذشته کارت تعطیلات خود را ارسال کردند، یک عکس خانوادگی آرام را با سه فرزندشان نشان می دهد – جورج 7 ساله ، شارلوت 5 ساله و لوئیس 2 ساله – که با لبخندهای بزرگ کنار توپ یونجه در حومه خود در شرق انگلیس نشسته اند.

پسر کوچک چارلز ، پرنس هری و همسرش مگان که اوایل سال جاری به ایالات متحده مهاجرت کردند ، اگرچه دیگر به عنوان حق سلطنتی کار نمی کردند ، کمک مالی به خیریه رفاه حیوانات Mayhew لندن کردند. مگان حامی خیریه کوچکی است که کارت تعطیلات این زوج را به اشتراک گذاشته است.

این تصویر نقاشی هنری را بر اساس عکسی که مادر مگان در اوایل ماه جاری در خانه آنها در کالیفرنیا گرفته است نشان می دهد. این زوج دیده می شوند که در باغ با پسر کوچکشان آرچی و دو سگ بازی می کنند.

حتما بخوانید:
مدرنا می گوید ، نامزد واکسن Covid-19 94.5٪ موثر است

درخت کوچک کریسمس در تصویر ، از جمله زیور آلات منزل ، توسط آرچی ، سخنگوی خانواده NBC News انتخاب شده و پس از تعطیلات ، درخت دوباره کاشته خواهد شد.

زندگی خاندان سلطنتی امسال علاقه جدیدی را برانگیخت ، زیرا بسیاری از طرفداران قفل شده به فصل چهارم سریال “تاج” نتفلیکس پیوستند. برای اولین بار در این سریال ، پرنسس دایانا ظاهر شد و سر و صدای زیادی به پا کرد ، در حالی که سیاستمداران انگلیس از نتفلیکس خواستند تا این موضوع را ساختگی نشان دهد.

رویترز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.
منبع: meditation-news.ir