ساکنان این شهر برزیل گفتند که در میان گزارشات خشن جنایتکاران ، در خانه خود بمانند

دسته‌بندی نشده | No comments


شهردار یکی از شهرهای جنوب شرقی برزیل در میان گزارش ها مبنی بر بیداد مجرمان مسلح در شهر ، به ساکنان هشدار داد که در ساعات اولیه سه شنبه در خانه بمانند.

کلزیو سالوارو ، شهردار کریسیوما ، شهری در ایالت سانتا کاتارینا در برزیل ، از طریق شبکه های اجتماعی به ساکنان هشدار داد که این شهر مورد حمله شدید قرار گرفته و ساکنان باید مراقب باشند.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

شبکه برزیلی Globo گزارش داد که در شهر تیراندازی و انفجار صورت گرفته و تعدادی از افراد به گروگان گرفته شده و به عنوان سپر علیه پلیس استفاده شده اند. سالوارو به شبکه گفت که گروگان ها بدون آسیب آزاد شدند.

این شبکه گفت که نزدیک به 30 مرد کلاه دار با استناد به پلیس غیرنظامی در این حمله شرکت داشتند و یک بانک نیز مورد سرقت قرار گرفت.

NBC News نمی تواند بلافاصله هیچ یک از گزارش های Globo را تأیید کند. به نظر می رسد یک فیلم از Criciúma نشان می دهد که مردم اسکناس های پراکنده در خیابان های شهر را برمی دارند.

به گزارش گلوبو ، به نقل از یک ستوان نظامی ، با وجود آتش باز ، که در ویدئویی از شبکه های اجتماعی به گوش می رسد ، کشته نشده است. گلوبو افزود ، یک پلیس نظامی و یک نگهبان به ضرب گلوله کشته شدند.

کورت چیرباس کمک کرد
منبع: meditation-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>