ساندویچ ژامبون مصادره شده واقعیت جدید انگلیس و اتحادیه اروپا را برجسته می کند

[ad_1]

لندن – افسر گمرک طولی نکشید که قاچاق پنهانی را در اتومبیلی که تازه متوقف کرده بود پیدا کرد. نه سلاح ، مواد مخدر یا افرادی که از مرز عبور می کنند – ساندویچ ژامبون پیچیده شده در فویل.

“به Brexit خوش آمدید ، آقا ، ببخشید!” مرزبان ماهر هلندی در حالی که صبحانه غیرقانونی را ضبط می کند با خنده می گوید.

ممکن است تصاویری که توسط شبکه تلویزیونی NPO 1 هلند پخش شده جعلی به نظر برسد. اما این مقام مسئول به سادگی با قوانین جدیدی روبرو شد که پس از توقف استفاده انگلیس از قوانین اتحادیه اروپا در اول ژانویه پس از Brexit ، به اجرا درآمد.

قبل از Brexit ، انگلیس بخشی از “بازار واحد” اتحادیه اروپا بود ، که به مردم ، کالاها ، خدمات و پول اجازه می دهد آزادانه با قید چک یا بدون چک در سراسر قاره سفر کنند.

در ماه دسامبر ، دو طرف توافق کردند که یک قرارداد تجاری جدید را جایگزین مشارکت قدیمی خود کنند ، که از اوایل سال جاری اجرایی شد. از آن زمان ، مشاغل و مسافران در حال بیدار شدن از این واقعیت بودند که سیستم جدید دارای پتانسیل اختلال جدی است.

راننده در این ویدئو از انگلیس به هلند سفر کرد – که هنوز یکی از 27 کشور عضو اتحادیه اروپا است.

راننده متعجب از ضبط شدن ناهار خود گفت: “آیا نمی توانم فقط گوشت را بردارم و نان را بگذارم؟” با ناباوری پرسید ، اما قوانین جدید روشن بود. دستورالعمل های دولت انگلیس به مردم هشدار می دهد که “کالاهای حیوانی مانند محصولات حاوی گوشت یا لبنیات” را در چمدان شخصی خود مانند “ساندویچ ژامبون و پنیر” حمل نکنند.

دلیل این امر این است که اتحادیه اروپا نگران است که هر کالای وارد شده توسط انگلیس اخیراً – که اکنون از مقررات مختلفی پیروی می کند – “تهدیدی واقعی برای سلامت حیوانات باشد”.

این یک اتفاق جداگانه نیست. آژانس گمرکی هلند عکسی در فیس بوک خود منتشر کرد که در آن انبوهی از مواد غذایی شامل یک جعبه آب پرتقال ، غلات و یک جعبه پرتقال نشان داده شده بود و این رانندگان را از رانندگان ورودی به بندر کشتی در هوک در هلند ضبط کرد.

اما در حالی که مسافرانی که ناهار خود را ضبط می کنند آزار دهنده هستند ، اما تأثیر واقعی Brexit در تجارت احساس می شود.

در دراز مدت ، دفتر پاسخگویی بودجه ، ناظر ایالتی ، می گوید معامله ای که بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس با آن مذاکره کرده است باید اقتصاد انگلیس را 4 درصد در مقایسه با باقی ماندن در اتحادیه اروپا تضعیف کند.

شرکت ها در حال حاضر ادعا می کنند که سردرگمی ناشی از بررسی های جدید مرزی منجر به توقیف و رسیدن کالاها به مقصد نشده است. جان راس جونیور ، تولید کننده ماهی قزل آلا اسکاتلندی در نامه ای سرگشاده نوشت که “احساس می کند گویی دولت ما ما را بدون جلیقه نجات به آبهای سرد اقیانوس اطلس انداخته است.”

Brexit همچنین باعث ایجاد اختلال در خود انگلیس شده است. این مستندات اضافی به معنی تأخیر و قفسه های خالی سوپرمارکت ها در ایرلند شمالی است که بخشی از پادشاهی متحده است اما براساس توافق نامه جدید پس از Brexit از نظر تجارت با آن متفاوت رفتار می شود.

برخی از خرده فروشان آنلاین انگلیس گفته اند که دیگر نمی توانند به ایرلند شمالی بروند ، حتی اگر این کشور بخشی از یک کشور باشد.

وزیر کابینه مایکل گاو هفته گذشته به اسکای نیوز گفت که انتظار می رود “یک وقفه قابل توجه اضافی” طی هفته های آینده انجام شود و دولت باید “تلاش ما را دو برابر کند تا اسناد دقیق مورد نیاز را منتشر کند.”[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma