رهبران کاتولیک مکزیک می گویند ، پرستش در ویرگن دو گوادالوپ آنلاین خواهد بودشهر مکزیکو – رهبران مدنی کلیسا و مکزیک روز دوشنبه یک گردهمایی سالانه را لغو کردند که تعداد زیادی از پرستندگان کاتولیک را برای محافظت از مردم در میان شیوع ویروس کرونا افزایش می داد.

جشن ویرگن دو گوادالوپ ، یا مریم مقدس گوادالوپ ، که در 12 دسامبر برگزار می شود ، معمولاً در کلیسای معروف خود در شمال مکزیکو سیتی ، جایی که جمعیت نمازگزاران به زانو در می آیند و دعا می کنند ، جشن های باشکوهی برگزار می شود.

در بیانیه ای از کنفرانس اسقف ها و دولت شهر آمده است که امسال جشن ها به صورت آنلاین حرکت خواهند کرد.

در بیانیه آمده است: “شرایط بهداشتی كشور به دلیل COVID-19 در حال حاضر به ما اجازه نمی دهد كه بانوی گوادالوپه را با هم در محراب خود جشن بگیریم.”

این بسته شدن از 10 دسامبر تا 13 دسامبر ادامه خواهد داشت و یک محیط امنیتی برای اطمینان از انطباق ایجاد می شود.

کلیسای کلیسایی پربازدیدترین کلیسای کاتولیک در آمریکا است و در کنار تپه ای ساخته شده است که در آن افسانه ای وجود دارد مبنی بر اینکه مادر عیسی ، ماری ، فقط یک دهه پس از تسخیر اسپانیا بر مکزیک ، در سال 1531 نزد آزتک ها ظاهر شد.

مقامات گفتند در حالی که میلیون ها نفر می خواهند در این جشن شرکت كنند “” به دنبال آسایش در برابر اندوه ، ناامیدی و درماندگی … منافع عمومی ما را به اقدامات محدود كننده ترغیب می كند تا از گسترش بیشتر ویروس جلوگیری كنیم. “

حتما بخوانید:
اخبار نوروزی استان ها؛ گردشگری، جاذبه ها و میوه شب عید

از زمان شیوع بیماری همه گیر در مکزیک در بهار ، بیشتر اجتماعات مذهبی شخصی ، از جمله مراسم مذهبی کاتولیک ، اخراج شده یا به سادگی لغو شده و خدمات آنلاین جایگزین آن شده است.

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.
منبع: meditation-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید