به دلیل آهنربایی بودن این مدل منحصرا برای استفاده در داخل خودرو طراحی نشده از آن می توان برای هر جای دیگری بهره گرفت . طول عمر باتری ردیاب های مغناطیسی بستگی به مدل دستگاه خریداری شده دارد. اینکه چه ردیابی بیشتر به کار شما می آید کاملا بستگی به نیاز شما از آن دستگاه دارد.

هر چقدر باطری آن بیشتر شارژ نگه دارد قیمت آن نیز بالاتر می رود. تفاوت قیمت انواع ردیاب های آهنربایی در میزان شارژ باطری آن می باشد. مناسب جهت کنترل و ردیابی انواع وسایل خانگی که قابل سرقت کردن هستند. بصورت کاملا نا محسوس داره ماشین رو کنترل میکنه، اون دستگاه همون GPS آهنربایی هست. ردیاب آهنربایی ST4 یک میکروفن داخلی داره که میتونید با استفاده از اون با دستگاه ارتباط صوتی برقرارکنید و صدای محیط اطراف رو بشنوید. جی پی اس آهنربایی ST4 بدلیل پرتابل و بیسیم بودنش و اینکه شارژکمتری رو بتونه مصرف کنه دارای دو مد ردیابی ردیاب آهنربایی لندر برای استفاده است.

ردیاب آهنربایی آریا جی پی اس یکی از قوی ترین ردیاب های آهنربایی روز دنیاست. کاربری دیگر این دستگاه، ردیاب مگنتی یا ردیاب آهنربایی است که با استفاده از آهنربای قوی تعبیه شده در پشت ردیاب این امکان فراهم بوده تا در مواقع ضروری و فوری با چسباندن ردیاب آهنربایی به شیء فلزی مورد نظر بتوانید آن را ردیابی و صدای اطراف آن را ردیاب آهنربایی خودرو مدل gt20 شنود کنید.

دارای کلید SOS برای مواقع خطر که با فشار دادن ان به شماره های ذخیره شده در آن تماس گرفته و SMS می دهد و تقاضای کمک می کند. قیمت های متنوعی در بازار وجود دارد نسبت به نوع احتیاج برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ایندکسر