راهنمای خرید توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ

 

توالت فرنگی وال هنگ و استراکچر وال هنگ

مدیریت فضای ساختمان همیشه یکی از دغدغه های اصلی طراحان دکوراسیون بوده است. همین مسئله باعث شکل گیری ایده وال هنگ شده است. اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد ساختن یک ساختمان جدید و یا تعمیر و تغییرسرویس بهداشتی خود رادارید، در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این نوع تجهیزات آشنا شوید.

توالت فرنگی وال هنگ

وال هنگ چیست؟

وال هنگ (Wall Hung) در لغت به معنای آویزان از دیوار است و به صورت کلی برای تمام تجهیزاتی به کار می رود که پایه نداشته بر روی دیوار آویزان می شوند. استفاده از این واژه، بیشتر در مورد وسایل مربوط به سرویس های بهداشتی و شیرآلاترواج دارد.

وال هنگ که گاهی هم به صورت والهنگ نیز به کار برده می شود، فضای کمتری را اشتغال کرده و ظاهر لوکس تری به سرویس بهداشتی شما می بخشد.

برای داشتن توالت فرنگی وال هنگ و نصب آن باید چه کنیم؟  

قدم اول برای اینکه شما بتوانید در سرویس بهداشتی خود از توالت فرنگی وال هنگ استفاده کنید، باید قبل از هر چیز کاسه وال هنگ و سپس فلاش تانک و استراکچر وال هنگ را تهیه کنید، که هر کدام از این کاسه وال هنگ ها و استراکچرها در برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار عرضه می شود.

کاسه وال هنگ چیست؟

به کاسه ای که به عنوان توالت به دیوار نصب می شود کاسه والهنگ گفته می شود. در واقع توالت وال هـنـگ به توالت فرنگی ای گفته می شود که در اندازه ای فشرده طراحی و ساخته شده و درون دیوار نصب می شوند. این توالت ها عموما از کف سرویس بهداشتی فاصله دارند.

در واقع، این توالت‌ها با وضعیت معلقی که دارند، حس و حالی مدرن و خاص به فضای سرویس بهداشتی شما خواهند بخشید. البته علاوه بر جلوه‌ی ظاهری، استفاده از این اکسسوری سرویس بهداشتی از مزایای متعددی برخوردار است.

حتما بخوانید:
اردوغان به تحریم های اخیر آمریکا علیه ترکیه پاسخ می دهد: "ما انتظار حمایت داریم ، نه تحریم".

انواع برند های ایرانی کاسه وال هنگ

همان طور که می دانید توالت فرنگی های وال هنگ انواع مختلفی دارند چند نمونه از برند های ایرانی خوش نام بازار را برای شما معرفی می کنیم. وال هنگ ایرانی چینی کرد، وال هنگ ایرانی مروارید، وال هنگ ایرانی گلسار، وال هنگ ایرانی پرشیا سرام.

وال هنگ ایرانی چینی کرد: چینی کرد با تولید وال هنگ‌ های خود، بار دیگر حضورش به عنوان یک برند معتبر را به اثبات رساند.

برند چینی کرد با طراحی یکپارچه  وال هنگ، زیبایی خاصی به آن بخشیده است. علاوه بر زیبایی، نگهداری راحتی دارد و به آسانی تمیز می‌شود. با وجود این طراحی، میکروب‌ها راهی برای فرار از چشمان تیزبین شما نخواهند داشت. طراحی درب آن نیز به گونه‌ای انجام شده که به راحتی قابل جدا شدن باشد که به بهداشت سرویس بهداشتی کمک شایانی می‌کند.

وال هنگ مروارید ایرانی : وال هنگ های مروارید با قیمت های بسیار مناسب عرضه می شود. متریال این برند از نوع درجه یک است. دارای ضمانت پس از فروش هم می باشد. نصب آن آسان و راحت است.

از نمونه های آن توالت فرنگی وال هنگ مروارید  مدل کاتیا 56 از جمله محصولات چینی بهداشتی مروارید می باشد که شکل آن به صورت مستطیل است. از طرفی همانطور که در شکل مشخص است، این توالت فرنگی در دسته توالت فرنگی های دیواری قرار گرفته و از نوع یک تکه می باشد. رنگ این توالت فرنگی نیز سفید می باشد. نوع لعاب این توالت فرنگی از نوع درجه یک می باشد. سیستم تخلیه‌ توالت فرنگی وال هنگ مروارید کاتیا 56، از نوع واش دان (آبشاری) می باشد.

حتما بخوانید:
قیمت و خرید سشوار مسافرتی Dessini HD-1200

وال هنگ گلسار: وال هنگ آستر گلسار ، با کیفت و زیبا است. از بهترین کارخانه های تولید کننده چینی آلات می توان به کارخانه  گلسار فارس اشاره کرد. مدل آستر بزرگ و باکیفت با بهترین تخلیه آب سایز : ۴۸۵*۳۵۰*۳۲۵ mm، سایز آکس :  ۲۲۲ mm انواع دیگر این وال هنگ ها وال هنگ گریس گلسار، وال هنگ آستر گلسار، وال هنگ اورینت گلسارو… می باشد.

وال هنگ پرشیا سرام: اگرکه تصمیم گرفته اید  چیدمان سرویس بهداشتی و حمام کوچک منزل خود را تغییر دهید و به دنبال توالت فرنگی مناسب برای آن می‌گردید. وال هنگ پرشیا سرام راه حل مناسبی برای مشکل همیشگی فضاهای کوچک در خانه و آپارتمان های امروزی ست.

در اصل توالت وال هنگ همان توالت فرنگی یک تکه معمولی ست با این تفاوت که توالت وال هنگ پایه های جاگیر را حذف کرده و لوله کشی و فلاش تانک به شکل تو کار در دیوار پشتی نصب می شود.

استراکچر وال هنگ چیست؟

استراکچر وال هنگ همان فلاش تانک هست که پشت دیوار و یا داخل دیوار پنهان شده است . این فلاش تانک به همراه پروفیل های فلزی احاطه شده و وظیفه نگه داشتن وزن توالت دیواری به همراه شخص استفاده کننده را دارد .

در توالت فرنگی تانک به دیوار  پشت نزدیک و قابل مشاهده است ولی در توالت دیواری تانک در پشت دیوار می باشد و کاسه توالت به دیوار چسبیده است.

 ویژگی های یک استراکچر خوب چیست؟

تانک فشرده و مستحکم که فلاش دو زمانه داشته باشد. مقدار فلاش دو زمانه قابل تنظیم باشد. استاندارد فلاش های دو زمانه بر روی 3 و 6 لیتر می باشد. دارای دکمه های فلاش تانک زیبا و متنوع برای تمام طرح ها باشد. سازگار با تمامی مدل های توالت دیواری باشد.