رئیس سابق امنیت فضایی اسرائیل می گوید که بیگانگان وجود دارند و ترامپ از این موضوع اطلاع دارد


یک رئیس پیشین امنیت فضایی اسرائیل ابروهای خود را به آسمان انداخت و گفت زمینی ها با بیگانگان در تماس بوده اند.

چایم اشد ، رئیس پیشین ریاست فضایی وزارت دفاع اسرائیل ، به روزنامه اسرائیلی Ediot Aharonot گفت: “اجسام پرنده ناشناس خواسته اند که منتشر نکنند که آنها در اینجا هستند ، بشریت هنوز آماده نیست.” مصاحبه عبری روز جمعه برگزار شد و پس از انتشار بخشهایی به انگلیسی توسط جروزالم پست در روز سه شنبه محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

ایشد ، یک استاد محترم و ژنرال بازنشسته ، گفت که بیگانگان به همان اندازه در مورد بشریت کنجکاو هستند و به دنبال درک “بافت جهان” هستند.

اشد گفت که توافق نامه های همکاری بین این گونه ها امضا شده است ، از جمله “پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ” که فضانوردان و بیگانگان آمریکایی در آن حضور دارند.

وی گفت: “توافقی بین دولت آمریكا و بیگانگان وجود دارد. آنها با ما قراردادی امضا كردند تا در اینجا آزمایش كنیم.”

اشد افزود رئیس جمهور دونالد ترامپ از وجود موجودات بیگانه آگاه بوده و “در آستانه افشای” اطلاعات است اما از وی خواسته شد تا برای جلوگیری از “هیستری جمعی” این کار را انجام ندهد.

کاخ سفید ، وزارت دفاع و مقامات اسرائیلی بلافاصله به درخواست NBC News برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

ایده های اشد در جزئیات بیشتر در هاجر یانایی در ماه نوامبر فراتر از افق بیان شده است – گفتگو با پروفسور چایم اشد ، چاپ شده در ماه نوامبر.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

اشد ، که نظارت بر پرتاب ماهواره های متعدد اسرائیلی به فضا را بر عهده داشت ، گفت که او اکنون فقط صحبت می کند زیرا نگرش ها تغییر می کند و مردم استقبال بیشتری به نظر می رسند.

حتما بخوانید:
معرفی بهترین برند شیلنگ آب ایران یاسا

او به یدیوت گفت: “اگر من آنچه را كه امروز می گویم ، پنج سال پیش اختراع می كردم ، در بیمارستان بستری می شدم.” “امروز آنها قبلاً متفاوت صحبت می کنند. من چیزی برای از دست دادن ندارم. من مدرک و جوایزی دریافت کرده ام ، در دانشگاه های خارج از کشور احترام می گذارم.”

در ماه مه ، ترامپ گفت: “فضا آینده خواهد بود ، هم از نظر دفاع و هم حمله … ما هم اکنون در فضا پیشرو هستیم” ، زیرا پرچم رسمی شاخه نظامی تازه تأسیس نیروی فضایی به وی اهدا شد.

تمرکز آن ، همراه با فرماندهی فضایی ، بر فضا به عنوان یک قلمرو نظامی برای ایالات متحده ، حفظ ماهواره ها و ارتباطات و تمرکز بر ژئوپلیتیک جدید است.
منبع: meditation-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید