در آرژانتین ، هواداران مارادونا برای جشن “عشق ابدی” اسطوره فوتبال خال کوبی می کنندبوئنوس آیرس – صاحب پیتزا فروشی گیلرمو رودریگز در زیر پیراهن خود پناهگاهی در حال پیاده روی دیگو مارادونا است. تمام پشت او با خالکوبی های فوتبال عالی پوشانده شده است ، که فوت آنها هفته گذشته در سن 60 سالگی غم بزرگی را در آرژانتین و فراتر از آن ایجاد کرد.

رودریگز که فروشگاه پیتزا فروشی اش Siempre al 10 نام دارد ، گفت: “زندگی با او زیباست ، بنابراین او برای ما م dieرد ، او برای همه ما در آنجا خواهد بود ، عشقی که داریم.” ، با اشاره به شماره پیراهن مارادونا.

مرگ مارادونا نشان دهنده پرستش تقریباً نمادین بود که در اطراف بازیکن ملقب به “el dios” (یا خدا) ، که زمین را هیپنوتیزم می کرد و طرفداران را از آن الهام می گرفت ، علیرغم نبردهای طولانی عمومی با اعتیاد ، نشان داد.

آرژانتین برای چند روز عزای ملی برای او اعلام کرد و پیکر وی در این کشور در کاخ ریاست جمهوری دراز کشید.

“این برای زن زایمان بسیار دردناک است. برای من ، روزی که مارادونا درگذشت این درد را تجربه کردم. غم و اندوه بسیار بزرگ است. “

“داشتن این خال کوبی اکنون ، در این لحظه ، به معنای زنده بودن او (مارادونا) است. احساس سرزندگی میکنم. “

چند روز پس از مرگ مارادونا ، هوادار ماکسیمیلیانو فرناندو به یک خال کوبی در بوینس آیرس رفت تا خال کوبی های بازوی این بازیکن را به نمایش بگذارد ، از جمله تصاویر مارادونا در وسط یک پله و دیگری در حال برگزاری جام جهانی.

حتما بخوانید:
سیستم فرمان خودرو امداد خودرو مقاله جامع سیستم فرمان خودرو و توضیح انواع آن

فرناندو که دیوارهای اتاق خواب او را با عکس ها و پیراهن های بازیکن پوشانده اند ، گفت: “داشتن خالکوبی دیگو بزرگترین چیزی است که او برای من دارد.” “او را به قبر خواهم برد.”

مارادونا در سال 1986 با آرژانتین قهرمان جام جهانی شد و در ناپولی ایتالیا درخشید و در آنجا برای مهارت های خود به افسانه تبدیل شد و نماینده ناپل در جنوب فقیرتر ایتالیا بود. تصویر او هنوز هم روی نقاشی های دیواری بزرگ شهر نقاشی شده است.

در آرژانتین ، طرفداران حتی فرزندان خود را به نام این بازیکن نامگذاری کردند ، از جمله دختران دوقلو مارا و دونا.

“این عشق است ، این عشق بزرگ من است ، علاقه من به داشتن دیگو (در بدن من) ، بنابراین او همیشه در همه جا با من است. من احساس می کنم که او از من محافظت می کند. “Nerea Barbosa با نشان دادن عکس های این ستاره گفت:

“مارادونا” و فمنیست که خود توصیف می شود ، گفت: “وقتی خال کوبی کردم ، بسیاری از مردم به من گفتند که این برای یک زن نیست ، و چنین خال کوبی بسیار گروتسک بود.” “من می گویم او همچنین برای زنان بت بود.”

Nerea Barbosa خال کوبی خود را به دیگو مارادونا اسطوره فقید فوتبال آرژانتین در خانه اش در بوینس آیرس در 29 نوامبر سال 2020 نشان می دهد.وسلی مارسلینو / رویترز

مرگ مارادونا احتمالاً چیزی مانند نبرد برای میراث و میراث وی را برانگیخته است. وی با ادعاهای پدرانه دیگر ، از آرژانتین تا کوبا و ایتالیا حدود هشت فرزند دارد.

حتما بخوانید:
سازمان ملل هشدار شدید آب و هوایی را صادر کرد: "وضعیت کره زمین شکسته است"

با این حال ، رفتار وحشیانه او به یک معنا او را بیشتر با هواداران جذب می کند ، که به او احساس عصمت می بخشد ، که ریشه او را در روان ملی می گیرد.

ماتیاس دیسیوزیا با خال کوبی عظیم نام مارادونا و شماره 10 پشت خود ، گفت: “من واقعاً به حرف مردم نمی فکرم ، چه خوب یا بد ، خواه الهام باشد.”

“همه چیز در مورد مارادونا منبع الهام برای کسانی است که آن را احساس می کنند و روح آن را حمل می کنند.”

فداکار لوسیانو زاراته موافقت کرد.

وی گفت: “خال کوبی مارادونا برای این بود که بتوانم همیشه آن را داشته باشم ، زیرا این دوران کودکی من بود.” “مارادونا دوران کودکی و نوجوانی من بود. برای من ، او همه چیز است. “

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.
منبع: meditation-news.ir