[ad_1]

کوپنهاگن – دولت دانمارک می خواهد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در پی خروج برخی از گورهای دسته جمعی ، سمور یا راسوهایی تخریب کند

در اوایل این ماه دانمارک پس از دریافت 12 نفر به یک ویروس جهش یافته ویروس عامل COVID-19 که از انسان به گوشت راسو و به انسان منتقل می شود ، دستور تخریب کلیه راسو های پرورشی را صادر کرد.

این حکم منجر به نابودی 17 میلیون حیوان و استعفای وزیر غذا و کشاورزی مورگنس جنسن هفته گذشته پس از غیرقانونی بودن این دستور شد.

راسو مرده در سنگرهای منطقه نظامی در غرب دانمارک کج شد و با دو متر خاک (حدود شش فوت) خاک پوشانده شد. اما صدها نفر شروع به ظهور کردند و توسط آنچه مقامات می گویند گاز حاصل از تجزیه آنها است ، از زمین رانده شدند. روزنامه ها آنها را “mink زامبی” می نامند.

معاون جنسن ، راسموس پرن ، روز جمعه گفت که او از ایده حفر حیوانات و سوزاندن آنها حمایت می کند. وی گفت از آژانس محیط زیست خواسته است که تحقیق کند که آیا این کار انجام می شود یا خیر. قرار بود روز دوشنبه جلسات پارلمان ارائه شود.

مکان های تاریک دفن که به مدت 24 ساعت شبانه روز برای نگهداری مردم و حیوانات محافظت می شود ، باعث شکایت ساکنان منطقه در مورد خطرات احتمالی سلامتی شده است.

مقامات می گویند گورها در معرض خطر انتشار ویروس کرونا نیستند ، اما مردم محلی نگران آلودگی احتمالی آب آشامیدنی و دریاچه کمتر از 200 متر (656 فوت) هستند.

[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر