خواننده انگلیسی ریتا اورا به دلیل نقض بلوک تولد Covid-19 عذرخواهی کرد


لندن – خواننده انگلیسی ریتا اورا روز دوشنبه پس از شرکت در یک مهمانی برای جشن تولد 30 سالگی خود بر خلاف قوانین سخت گیرانه برای مسدود کردن Covid-19 در انگلیس عذرخواهی کرد.

این ستاره پاپ که بیشتر به خاطر آهنگهای “Hot Right Now” و “Your Song” شهرت دارد ، در مطلبی در اینستاگرام گفت که برای جشن تولدش به “یک جمع کوچک با چند دوست” رفته است.

اورا گفت: “این یک اشتباه جدی و غیرقابل بخشش در قضاوت بود.” “با توجه به محدودیت ها ، من می فهمم که این اقدامات چقدر غیرمسئولانه بوده است و مسئولیت کامل را می پذیرم.”

انگلیس در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش Covid-19 مسدود شده است ، و از زندگی در خانواده های مختلف از خانه های مختلف ممنوع است مگر اینکه آنها بخشی از یک خانواده یا حباب حمایتی باشند. میخانه ها و رستوران ها نیز به غیر از میان وعده ها تعطیل هستند.

قرار است این قفل در 2 دسامبر به پایان برسد ، اما بسیاری از کشور تحت محدودیت های جدی باقی خواهد ماند زیرا دولت انگلیس سعی می کند شیوع ویروس را قبل از تعطیلات زمستانی محدود کند.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

اورا گفت: “انگیزه تصمیم گیری با نظر غلط بود که ما از محاصره خارج می شویم و این خوب خواهد بود.” “من عمیقا از تخطی از قوانین پشیمانم و می فهمم که این امر افراد را در معرض خطر قرار می دهد.”

رسانه های انگلیس گزارش دادند که این مهمانی که بیش از 30 نفر در آن شرکت داشتند ، در یک رستوران کلاس بالا در منطقه دور افتاده ناتینگ هیل در غرب لندن برگزار شد. NBC News قادر به تماس با رستوران برای ارسال نظر نبود.

حتما بخوانید:
5 کاری که برای موفقیت لباس بچگانه باید انجام دهید

رویترز گزارش داد ، پلیس متروپولیتن لندن گفت که افسران برای گزارش تخلف از قوانین قفل فراخوانی شده اند ، اما هیچ نقضی پیدا نکرده اند.

در بیانیه پلیس آمده است: “افسران همچنان به ارزیابی ادعاها و ارتباط با مقامات محلی در مورد نقض احتمالی مقررات در محل ادامه می دهند.”

یک شورای محلی که این رستوران در آن قرار دارد به NBC News گفت که از گزارش های مهمانی اورا آگاه بوده و تحقیقات را انجام خواهد داد.

بی بی سی گفت که اورا جریمه تایید نشده ای را به پلیس پرداخت خواهد کرد.

از زمان آغاز شیوع بیماری همه گیر ، انگلیس با 58،448 مرگ ناشی از Covid-19 ، ویروس کرونا به شدت آسیب دیده است ، که بالاترین میزان تلفات در اروپا است. ویروس همچنین اقتصاد کشور را ویران کرده است زیرا بدهی عمومی انگلیس در طی همه گیر شدن به بیش از 2 تریلیون پوند رسیده است.
منبع: meditation-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید