جاهای دیدنی کیش که در سفر به جزیره نباید از دستشان بدهید!

کیش یکی از مقاصد اصلی گردشگری و از جمله مناطق توریستی در ایران است که هر ساله در ایام مختلف سال و به ویژه فصل بهار و تابستان پذیرای گردشگران بسیاری می باشد. مدارک و وجه تضمین که پرداخت میکنید تنها در صورت سلامت خودرو در زمان تحویل به شما باز گردانده میشود. مثلا” مدارک لازم برای اجاره موستانگ در کیش با مدارک لازم جهت اجاره بنز در کیش متفاوت است. به عنون مثال اجاره موستانگ در کیش و اجاره بنز در کیش خیلی بیشتر از اجاره خودروهای عادی طرفدار دارد. برای اجاره ی آن باید هم دیپوزیت و هم مدارک بیشتری نسبت به اجاره موستانگ در کیش و یا اجاره بنز در کیش بکنید. مدارک لازم برای کرایه ماشین اجاره خودرو کیش ، برای توریست های خارجی به صورت دیگریست. در این میان 8/21 درصد از پاسخگویان نیز اظهار داشته اند که مدیران و مسئولان در حدی نامطلوب به رعایت قوانین و مقررات عمومی مقید بوده اند . در این مورد نظر پاسخگویان بر این بوده است که 7/36 درصد گردشگران از رفتار اجتماعی مطلوب در معابر عمومی برخوردار بوده و همچنین 7/42 درصد آنها تا حدی به رعایت رفتار اجتماعی مناسب در معابر عمومی مقید بوده اند.

اجاره ماشین در کیش در این ارتباط از دیدگاه 2/37 درصد از پاسخگویان میزان پایبندی گردشگران به رعایت قوانین و مقررات عمومی در حدی مطلوب (زیاد،خیلی زیاد)بوده و 3/44 در صد آنها نیز تا حدی خود را مقید به این امر می دانسته اند اما از نظر 4/18 در صد از پاسخگویان میزان رعایت قوانین و مقررات عمومی از سوی گردشگران در حدی نامطلوب (کم،خیلی کم )بوده است. با انتخاب یک شرکت اجاره خودرو معتبر و ارائه مدارک مورد نیاز نوبت به اطلاع یافتن از هزینه های اجاره خودروها برای عقد قرار داد می گردد. برای اجاره خودرو در کیش و رانندگی با خودروهای لوکس خارجی تمامی موسسات اجاره اتومبیل قطعا از شما مدارک مختلفی را می خواهند که از جمله آن ها می توان به کارت شناسایی معتبر، اصل گواهینامه معتبر، وجه نقد یا یک فقره چک معادل قیمت روز خودرو به عنوان ضمانت اشاره نمود. یکی از سفرهای هیجان انگیز و فراموش نشدنی در تابستان برای ما ایرانیان سفر به جزیره زیبای کیش و استفاده از تفریحات آبی و غیر آبی کیش با قیمت مناسب میباشد .جزیزه کیش به دلیل شرایط خوب آب و هوایی که در بیشتر ماه های سال دارد گردشگران زیادی را به خود جذب میکند.از هوای مطبوع کیش که بگذریم به قسمت هیجان انگیز و خاطره ساز تفریحات کیش میرسیم که بسیار وسوسه انگیز میباشد و اشخاص را علاقه مند میکنه که تفریحات کیش را تو زندگیشون تجریه کنن و از قیمت اون مطلع شوند.

حتما بخوانید:
چهار چیزهایی که درباره لباس بچگانه نمی‌دانستید

فشــار بخــار آب جزیــره در بیشــتر ایــام سـال غالبـا در حـدی بسـیار بـالا اســت(رطوبت نسـبی 60-50درصـد.) اختلاف دمـای متوسـط روزانـه جزیـره در طـول سـال کـم تـر از 10-9درجـه اسـت و سـقوط دمـا هیـچ گاه در حـد یخبنـدان یـا صفـر نیسـت. اگر در فصل سرما هوس آبتنی در اعماق آب های زلال و خنک به سرتان زد، اگر می خواهید در کنار ماهی های کوچک و بزرگ رنگی شنا کرده و از نزدیک شاهد بازیگوشی دلفین ها باشید به جزیره مرجانی کیش سفر کنید. با توجه به اینکه جزیره کیش جز منطقه آزاد محسوب می شود و کالاهایی که به آن وارد می شوند معاف از پرداخت حق گمرکی هستند در سفر به کیش با خودروهای لوکس و آخرین مدلی مواجه می شوید که قیمت آن ها در سایر شهرهای ایران بسیار بالا است. برای استعلام قیمت خودرو ، لطفا با شماره زیر تماس بگیرید. ضمانت نقدی بین 2 تا 10 میلیون تومان که این مبلغ با توجه به خودرو مورد نظر شما جهت اجاره متغیر است. جدا از اینکه برای حمل خودرو تا کیش باید از مسیر آبی و لنجها هم استفاده کنید که همین موضوع هزینهای جداگانه به خرج سفر شما اضافه خواهد کرد. قطعا میدانید که برای سفر با ماشین شخصی تا جزیره، باید هزینهبنزین و استهلاک ماشین را هم در نظر بگیرید.

بالاترین سطح آن از فرودگاه تا سواحل نزدیک هتل شایان گسترش یافته است. حدود 18 درصد از گردشگران بر این باور بودهاند که وضعیت بهداشتی منطقه کیش در سطح مطلوبی به سر نمی برد. سپس بعد از تحویل خودرو و متخلف نبودن، این مبلغ در عرض کمتر از 1 ماه به حساب شخص اجاره کننده باز گردانده میشود. یکی از امکانات ویژه ای که جزیره کیش برای داشتن سفری رویایی در اختیار مسافران قرار می دهد امکان اجاره خودرو می باشد که دارای طرفداران بسیاری است. یکی از تفریحاتی که به تازگی در جزیره کیش راه اندازی شده است و در همین مدت زمان علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جذب کرده، اتاق فرار می باشد. به گونه ای که 5/26 درصد افراد نمونه بر این باور بوده اند که گردشگران در حد مطلوبی مقررات و قوانین راهنمائی و رانندگی را رعایت نکرده اند. اما رانندگانی که خودروهای اجاره ای را دریافت نموده اند باید توجه داشته باشند این کار تخلف محسوب می شود و باید جریمه بپردازند و از طرفی احتمال آنکه خودرو آسیب ببیند به شدت بالا است و شرکت بر اساس قراردادی که امضا نموده اید می تواند از شما تمامی خسارت ماشین به طور کامل را دریافت نماید.

حتما بخوانید:
11 میلیون نفر در استان هبی چین حبس شده اند تا از شیوع ویروس کرونا جدید جلوگیری کنند

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از here ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.