جان لو کاره ، نویسنده افسانه ای رمان های جاسوسی ، از جمله سرباز خیاط Tinker Tailor ، جاسوسی ، درگذشت


سخنگوی روز یکشنبه گفت ، جان لو کاره ، جاسوس سابق و نویسنده جاسوسی انگلیس که نویسنده جاسوس سرباز خیاط Tinker بود ، در آخر هفته درگذشت. او 89 ساله بود.

در بیانیه ای ، جانی گلر ، مدیر اجرایی آژانس ادبی لو کار ، گفت که لو کاره شنبه شب پس از یک جنگ کوتاه با ذات الریه در کورن وال ، جنوب غربی انگلیس درگذشت.

گلر گفت ، مرگ او با كوید-19 ارتباطی نداشت.

گلر گفت: “قلب ما به چهار پسرش ، خانواده هایشان و همسر گرامی اش جین می رسد.” “وی افزود:” دیگر مانند او هرگز دیده نخواهد شد و هر عاشق كتاب ، هر كسی كه علاقه مند است ، فقدانش را احساس خواهد كرد. وضعیت انسانی “

گلر گفت ، لو كاره ، كه نام اصلی وی دیوید كورنول است ، 25 رمان و خاطره پس از كار برای اطلاعات انگلیس در اوایل سال 1949 نوشت. از جهان “و لیست پرفروش ترین کتابها.

وی در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس در سال 2008 ، خود را فردی خارج از “بوروکراسی ادبی” توصیف کرد که به دور از خوش بینی بود.

وی به AP گفت: “بشریت – ما به آن اعتماد می کنیم. فقط اگر می دیدیم که در قالب های نهادی خود بیان می شود ، پس امیدوار خواهیم بود.” “من فکر می کنم بشریت همیشه در آنجا خواهد بود. فکر می کنم همیشه شکست خواهد خورد.”

از مشهورترین رمان های او می توان به کتاب جاسوسی که از سرما بیرون آمد در سال 1963 ، درباره جاسوسی که در آلمان عملیاتی پر خطر انجام داد ، جایی که برای MI6 مستقر بود.

حتما بخوانید:
نیسان بار و اتوبار کاشانی 02144042378

از دیگر موارد می توان به “جاسوسی کامل” ، “باغبان دائمی” ، “میراث جاسوسی” و “جاسوس سرباز خیاط سرباز” اشاره کرد که در سال 2011 در یک فیلم برنده اسکار اقتباس شده است.

آخرین رمان او ، مأمور دویدن در میدان ، در اکتبر سال 2019 منتشر شد.

گللر گفت: “ما در ادبیات انگلیسی شخصیت بزرگی را از دست دادیم ، مردی با ذکاوت ، مهربانی ، شوخ طبعی و هوش. من یک دوست ، مربی و الهام بخش خود را از دست دادم.”

آسوشیتدپرس کمک کرد


منبع: meditation-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید