تم تولد ملوانی برای پسرها

تم تولد ملوانی برای پسرها

پسرها عاشق شخصیت های کارتونی قدرتمند هستند و آنها را قهرمان دنیای کودکانه خود می دانند. شخصیت های کارتونی زیادی  برای تم تولد کودک پسر وجود دارد. تم جشن تولد پسرانه با توجه به کارتون های مورد علاقه آنها مانند بت من، مرد عنکبوتی، لاک پشت های نینجا، تم تولد ملوانی و … انتخاب می شود. هنگام خرید تم تولد پسر بچه، حتما از او نیز سوال بپرسید تا بر اساس علاقه او تم تولد پسرونه مورد نیاز خود را تهیه نمایید. تم تولد ملوانی برای پسر بچه ها بسیار جذاب و محبوب می باشد و با انتخاب آن به عنوان تم تولد پسر بچه، جشنی با یاد ماندنی برای او تدارک خواهید دید. برای جشن تولد پسرها با تم تولد ملوانی از لباس تم تولد استفاده نمایید. از بادکنک های فویلی تم تولد برای تزیین تولد پسر خود استفاده نمایید. پسرهای نوجوان روحیات و علایق متفاوتی نسبت به قبل دارند. در این سن آنها بیشتر به ورزش علاقه دارند. برای تم تولد پسر نوجوان می توان از تم ورزش مورد علاقه اش استفاده کرد. با خرید تم تولد پسرانه به صورت اینترنتی، قیمت تم تولد پسرانه را جویا شده و با سفارش آن در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایید.

 

تم تولد دخترانه را از سرزمین تولد بخواهید :

دخترها روحیه لطیف و دنیای متفاوتی دارند. آنها رنگ های صورتی و شاد را بسیار دوست دارند. تم جشن تولد دخترانه بر اساس علاقه آنها و کارتون های محبوب شان انتخاب می شود. انواع تم تولد دخترانه مانند فروزن، سفید برفی، سیندرلا، کیتی و … موجود می باشد. برای تزیین تولد دخترانه از رنگ هایی متناسب با تم و از وسایل تولد طرح تم استفاده نمایید. اگر از تم ملوانی استفاده می کنید، سعی کنید لباس تولد دخترانه تم ملوان را برای دختر خود تهیه نمایید تا او در میان جمع به چشم بیاید. از کیک با طرح کشتی یا لنگر استفاده کرده و از تزیینات تولد با طرح ملوانی را استفاده نمایید. علایق دخترها با ورود به دوره نوجوانی تغییر می کند و برای انتخاب تم تولد دخترانه نوجوان باید از او سوال بپرسیم تا جشن او مطابق با سلیقه اش برگزار شود.

حتما بخوانید:
لباس استوک بچگانه

 

تم تولد مردانه و زنانه

برای تم تولد پسرانه می توانید از تم مشکی طلایی استفاده نمایید. این تم تولد مردونه بسیار شیک و زیباست و جشن شما را به بهترین و درخشنده ترین جشن تبدیل می نماید. از مهمان های خود بخواهید لباس هایی به رنگ مشکی و طلایی بپوشند و تزیینات تولد به رنگ مشکی و طلایی تهیه نمایید. روی میز پذیرایی را با پارچه ساتن طلایی یا مشکی بپوشانید و دیوارها و سقف را با بادکنک و ریسه های طلایی و مشکی تزیین نمایید. انواع تم تولد زنانه شیک و زیبا نیز وجود دارد که در تولد همسر، خواهر یا مادرتان می توانید از آن استفاده نمایید. تم تولد سفید و مشکی، قرمز و مشکی، تم کفش پاشنه بلند و … از تم های تولد زنانه می باشد. با انتخاب تم تولد مناسب و تهیه وسایل و تزیینات تم می توانید هارمونی زیبایی ایجاد کرده و جشنی باشکوه برگزار کنید که در خاطره ها ثبت شود و همگی از آن لذت ببرند.