[ad_1]

ممکن است بخواهید پس از تماشای تبلیغات Doritos Mexico که اینترنت را با پیام شیرین پذیرش خود روشن می کند ، به دنبال یک کیسه چیپس و چند دستمال بروید.

این تبلیغ دو دقیقه ای در تعطیلات در مکزیک منتشر شد و “El mejor regalo” نام دارد که در اسپانیایی به معنای “بهترین هدیه” است. براساس یک داستان واقعی ، این ویدیو بیش از 14 میلیون بار در YouTube دیده شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=1evuibCr_5g

در ابتدای تبلیغات ، خاویر برای کریسمس به خانه سفر می کند و از یک پمپ بنزین با پدرش تماس می گیرد تا به او بفهماند که نیمه راه خانه است. وقتی پدرش از خاویر پرسید که با کیست ، او پاسخ داد که دوستش را از دانشگاه ، مانوئل ، که جایی برای تعطیلات ندارد ، می برد.

آگهی سینمایی سپس شامل صحنه هایی است که این سه مرد را با هم می گذرانند ، اما پدر خاویر متوجه می شود که این دوستی بین پسرش و مانوئل بیشتر است. او متوجه آغوشی سریع که در کامیون او بودند ، نحوه برخورد آنها هنگام سوار شدن بر اسب شد ، و هنگامی که پسرش لیز خورد و از مانوئل پرسید: “عزیزم چه می خواهی؟” هنگام سفارش غذا در یک ناهارخوری

یک نفر در توییتر نوشت: “این تبلیغ توسط Doritos از مکزیک برای یک پدر تنها که سعی در ابراز حمایت از پسر همجنسگرای خود دارد ، مرا از هم می پاشد.Doritos MX / YouTube

در همه اینها پدر پسر خود را محکوم نمی کند و س askال نمی کند. در یک صحنه ، وی برای مشاوره به سایت آنلاین Reddit مراجعه می کند.

وی نوشت: سلام ، من یک پدر 52 ساله مطلقه هستم و به کمک احتیاج دارم. “من فکر می کنم پسرم و دوستش یک زن و شوهر هستند و او به من نمی گوید.”

وی می پرسد: “چگونه می توانم به آنها اعلام کنم که همه چیز خوب است؟”

در پایان آگهی ، پدر در آشپزخانه به خاویر نزدیک می شود و می خواهد با او صحبت کند ، اما به جای اینکه او را بیرون کند ، به پسرش می گوید: “دوستت دارم”.

خاویر با گریه پاسخ می دهد: “چیزی که می خواهی به من بگویی این است که من را همان گونه که هستی دوست داری؟”

پدرش در حالی که این دو مرد را در آغوش می کشد سر تکان می دهد.

این آگهی با نمایش یک پیام روی صفحه به پایان می رسد: “بهترین هدیه این تعطیلات این است که همه را همانطور که هست بپذیریم.”

این لحظه شیرینی است که باعث می شود بینندگان فراموش کنند در حالی که آرم رنگین کمان Doritos بر روی صفحه ظاهر می شود ، تبلیغات تراشه را مشاهده می کنند. مارک تراشه در بخش مبارزات #PrideAllYear خود داستان های LGBTQ را طی یک سال گذشته برجسته می کند.

ادواردو کوردوبا ، مدیر بازاریابی در Doritos México گفت: “ما واقعاً به دستاوردهای Doritos Rainbow افتخار می کردیم.” و ما معتقدیم زمان مناسب است تا نشان دهیم تعهد ما فراتر از جشن افتخارآمیز هر ماه ژوئن است. “

نسخه زیرنویس انگلیسی تبلیغ نیز به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=OouiZHEC9do

یک مرد نوشت: “این تبلیغ توسط Doritos از مکزیک برای یک پدر تنها که سعی دارد حمایت خود را از پسر همجنسگرایش ابراز کند باعث پاره شدن من می شود.” توییتر.

شخص دیگری گفت: “نمی توانم باور كنم كه آگهی Doritos را به اشتراک می گذارم.” اضافه. “این تبلیغات Doritos مکزیک فوق العاده است.”

این داستان در ابتدا در TODAY.com منتشر شده است.

NBC Out را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اینستاگرام[ad_2]

منبع: meditation-news.ir