میتوانید از بخش Links در گوگل وبمستر لینکهایی که به سایت شما دادهشده است را مشاهده کنید. برای مشاهده دیگر مطالب این دسته کافیست بر روی لینک کلیک کنید. البته میتوان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … با یک تیتر مناسب، توضیحات و تگ کلمات کلیدی صحیح و البته یک لینک منبع می توانید ترافیک بیشتری به وبسایت خود هدایت کنید. فعالیت های ما در این راستا برای بهبود رتبه ها و ایجاد ترافیک طبیعی، هم چنین بالا بردن درک کاربران از فعالیت ها و خدمات سایت، به علاوه نشان دادن ارتباط، اعتبار و ارزش دامنه است. در حقیقت لینک بیلدینگ به مجموعه ای گفته می شودکه با ابداع شبکه ای از بک لینک ها، سبب ازدیاد بالا رفتن سایت در برآیند جستجو می شود.که پرکاربردترین و اثرگذارترین عامل موثر در رتبه بندی در سئو خارجی میباشد. در سئو وبهینه سازی یکی از استراتژی ها در مورد برند ها ، ساختن لینک های فالو در سایت های معتبر میباشد ، ریپورتاژ های آگهی یک فرصت برای نوشتن متن هایی است که میتواند سایت شما را در وبسایت های دیگر معرفی کند و میتوانید در این متن کلمه های کلیدی که مد نظرتان است را قرار دهید.

سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. اما اگر شما در حین نگارش محتوای خودتان، از چند منبع موثق استفاده کنید و حتی در صورت امکان، آدرس یا لینک منابع خودتان را در اختیار کاربران قرار دهید، بازهم تاثیر بسیار قوی و سازندهای در ذهن کاربران خودتان گذاشته اید و مطمئن باشید که اگر کاربری واقعا این مساله برایش اهمیت داشته باشد، نه تنها اسم شما را ترویج خواهد داد بلکه به یک کاربر دائمی تبدیل خواهد شد. به همین دلیل تنها بدست آوردن بک لینک نیست که اهمیت دارد، بلکه باید بک لینک های با کیفیت بدست آورد. چرا سئو خارجی سایت اهمیت دارد؟ مهم است که بدانیم، اگرچه نتیجه هرکدام از فعالیت های بالا، ایجاد یک رفرنس به سایت از جای دیگری در فضای وب است، چه این رفرنس لینک باشد و چه معرفی برند یا سایت شما، می توان گفت سئو خارجی بدون لینک سازی در واقع معنای چندانی ندارد.

هنگامی که یک وبسایت به وب سایت دیگری لینک می دهد آن را “بک لینک” می نامند. ممکن است در یک حوزه بتوان در 3 ماه موفقیت های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد. 2. اگر فقط یک صفحه در وب سایت شما لینکهای زیادی دارد ، بسیار غیر طبیعی است. اگر یک صفحه وب را تصور کنید؛ هایپرلینک ها مسیرهایی هستند که شما را به صفحات دیگر در همان وب سایت، یا به صفحات وب سایت های دیگر هدایت می کنند. با استفاده از این قابلیت جدید، شما در هر مکانی به دنبال یک کسب و کار در گوگل باشید، نزدیک ترینِ آنها به شما نمایش داده میشود. چقدر موضوع صفحه ای که لینک شما در آن قرار گرفته با موضوع صفحه هدف یکسان است. پاسخ به این سوال برای هر کسب و کار و سایتی متفاوت خواهد بود؛ بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلماتی که هدف گذاری کرده اید و وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد.

هدف از این گونه پست ها انتشار سریع خبر و تحت پوشش قرار دادن فوری یک موضوع است. فرض کنیم یک بلاگر علاقه مند به سئو، در یکی از نوشته هایش به یکی از مقالات راش وب لینک می دهد. یکی از مهمترین عوامل در سئو داخلی تگ عنوان است، چرا که اولین چیزی که کاربران می بینند همین تگ است. مهمترین مراحل سئو سایت چیست؟ در گذشته بک لینک یک مفهوم فوقالعاده مهم و حتی میتوان گفت مهمترین معیار ارزیابی رتبه وبسایتها در موتورهای جستجو بود، اما امروزه با تغییر الگوریتم موتورهای جستجو و بهخصوص گوگل اندکی از این اهمیت کاسته شده است. با توجه به مثال قبل، مقالهی علی از اهمیت بیشتری برای ایجاد یک گفتگو برخوردار است، چون منجر به ایجاد بسیاری از صفحات وب دیگر که به یکدیگر ارتباط دارند شده است. در مقالهچگونه علی بابا در جنگ بین تیم های سئو شرکت­های هواپیمایی پیروز است؟ لینک های طبیعی در واقع بدون هیچ گونه دخالتی از سمت مدیر سایت ایجاد می شوند. برخی لینک سازی های خارجی می توانند به عنوان فعالیت های سئو کلاه سیاه شناخته شوند، پس مراقب هر گونه رفتار اسپم گونه باشید. اگر از جدیدترین سیاستهای گوگل در رتبهبندی سایتها باخبر باشید، میدانید که ارزش محتوا در سئو سایت به بالاترین حد خود تاکنون رسیده و به همین دلیل است که سیلی خروشان به سمت خرید بک لینک وبلاگی به عنوان بهترین نوع بک لینک دائمی روانه شده است.

ایندکسر