با انتشار نسخه جدید ویروس کرونا در سراسر جهان ، قوانین سختگیرانه تری برای میلیون ها نفر در انگلیس آغاز می شود

دسته‌بندی نشده | No comments


لندن – میلیون ها نفر در انگلیس روز شنبه پس از کریسمس از خواب بیدار شدند تا محدودیت های ویروس کرونا را تشدید کنند ، زمانی که مقامات فرانسه و سایر کشورهای اروپایی اولین موارد خود را در مورد جهش ، و احتمالاً مسری تر اعلام کردند.

نمونه های انگلستان تحت سخت ترین قوانین قفل گذاری ، معروف به “ردیف 4” قرار گرفته اند که منجر به تعطیلی سالن های ورزشی ، سینما ، آرایشگاه ها و اکثر مغازه ها خواهد شد. همچنین ملاقات افراد در یک فضای عمومی آزاد برای ملاقات با شخص دیگری از یک خانوار دیگر محدود خواهد شد.

پایتخت انگلستان ، لندن ، طبق مقررات هفته گذشته سطح 4 زندگی می کند ، در حالی که سایر مناطق این کشور کمتر از سطح پایین تر و محدودتر از یک تا سه است.

از روز شنبه ، تعداد افرادی که در “ردیف 4” انگلیس زندگی می کنند 6 میلیون نفر افزایش می یابد و به 24 میلیون نفر می رسد یا چیزی بیش از 40 درصد از جمعیت.

اسکاتلند که سیستم سطوح خاص خود را دارد ، روز شنبه بسیاری از قاره را به بالاترین سطح محدودیت ها منتقل کرد ، در حالی که ایرلند شمالی شش هفته محدودیت های سخت ، از جمله نیمه وقت را آغاز کرد. ولز همچنان در محاصره ملی است.

تعداد کل مرگ و میر Covid-19 در انگلیس در کریسمس از 70،000 نفر گذشته است ، در حالی که طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز بیش از 2 میلیون مورد گزارش شده است.

کمتر از 24 ساعت پس از آنکه ملکه الیزابت دوم در سخنرانی سالانه کریسمس خود به ملت پیام امید ارائه کرد ، این قوانین اجرا شد.

“مطمئناً ، برای بسیاری ، این زمان از سال غمگین خواهد شد. برخی از مردم برای از دست دادن عزیزانشان سوگ می خورند ، در حالی که دیگران دلتنگ دوستان و اعضای خانواده خود هستند که برای دور از دسترس بودن امنیت دارند ، وقتی همه آنچه برای کریسمس واقعا می خواهند فقط یک آغوش یا یک مصافحه است. “

وی افزود که “روح آرام و آرامش ناپذیر” کشور “را مغرور و تحت تأثیر قرار داده است.

در آنسوی کانال انگلیسی ، مقامات بهداشتی فرانسه اولین مورد ویروس جهش یافته در کشور را که موجب اقدامات ریاضتی در انگلیس شده است ، تأیید کرده اند.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

بر اساس بیانیه آژانس بهداشت عمومی فرانسه ، یک مرد فرانسوی در تاریخ 19 دسامبر از لندن وارد فرانسه شد و روز جمعه آزمایش مثبتی را برای نسخه جدید انجام داد.

در این بیانیه آمده است که وی هیچ علامتی ندارد و در خانه خود در شهر مرکزی تور جدا شده است. وی افزود که مقامات در حال پیگیری تماس های وی بوده و آزمایشگاه ها در حال تجزیه و تحلیل آزمایشات چندین نفر دیگر هستند که ممکن است نسخه جدید داشته باشند.

مقامات بهداشتی در این کشورها گفتند که سویه جدید در سوئد ، ژاپن ، ایرلند و اسپانیا نیز یافت شده است. در حالی که اوایل هفته گذشته در مکان های پراکنده ای مانند دانمارک ، ایسلند و استرالیا یافت شد.

در سایر نقاط اروپا ، روسیه برای اولین بار روز شنبه از پرونده 3 میلیون ویروس کرونا عبور کرد.

بر اساس اطلاعات روز شنبه موسسه رابرت کوچ (RKI) برای بیماری های عفونی ، در آلمان ، عفونت ها در حال افزایش است زیرا موارد 14،455 به 1،627،103 رسیده است.

ملل در اتحادیه اروپا ، از جمله فرانسه ، آلمان و ایتالیا ، واکسیناسیون گسترده را از روز یکشنبه با استفاده از اولین عکس های واکسن Pfizer-BioNTech با ادامه رشد همه گیر در سراسر قاره ، آغاز می کنند.

رویترز در تهیه این گزارش سهیم بوده است.
منبع: meditation-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>