با ادامه روند رو به افزایش پرونده ها در انگلیس ، بوریس جانسون محدودیت های شدیدتری را در نظر گرفته است

[ad_1]

لندن – بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس روز یکشنبه گفت که احتمالاً با افزایش موارد COVID-19 محدودیت های قفل شدیدتری اعمال خواهد شد ، اما مدارس ایمن هستند و کودکان باید به تحصیل در جاهایی ادامه دهند. مجاز است.

موارد COVID-19 در انگلستان در سطح رکوردی قرار دارد و افزایش تعداد آن توسط نوع جدید و قابل انتقال ویروس تقویت می شود. دولت بازسازی مدارس در لندن و اطراف آن را لغو کرده است ، اما اتحادیه های معلمان خواستار تعطیلی گسترده تر آن هستند.

بیشتر کشورهای انگلیس تحت سیستم چهار لایه مقررات منطقه ای طراحی شده برای جلوگیری از شیوع ویروس و محافظت از سیستم بهداشت ملی ، بدترین سطح محدودیت ها را تجربه کرده اند.

اما وقتی جانسون در مصاحبه ای با بی بی سی در مورد نگرانی ها مبنی بر اینکه این سیستم برای تحت کنترل درآوردن ویروس کافی نیست ، از وی س askedال شد ، جانسون گفت این محدودیت ها “ممکن است در آستانه تشدید باشد”.

وی گفت: “بدیهی است كه اقدامات سختگیرانه تری وجود دارد كه باید آنها را در نظر بگیریم … من در حال حاضر حدس نمی زنم كه آنها چه خواهند بود.”

سیروس استارمر رهبر مخالف حزب کارگر گفته است جانسون باید ظرف 24 ساعت آینده محاصره ملی را اجرا کند.

استارمر به خبرنگاران گفت: “آنچه كه ما آموخته ایم این است كه هرچه تصمیمات دشوار را به تعویق بیندازید ، در جبهه سلامت بدتر ، در جبهه اقتصادی نیز بدتر خواهد بود.”

جانسون برای انگلستان سیاست تعیین می کند ، قوانینی در اسکاتلند ، ایرلند شمالی و ولز توسط مقامات تفویض شده آنها وضع می شود.

یک کارگر پزشکی در 2 ژانویه 2021 بیمار را از آمبولانس به بیمارستان رویال لندن در لندن منتقل کرد.هانا مک کی / رویترز

رهبر اسکاتلند نیکولاس استورجون گفت که کابینه وی روز دوشنبه برای بحث در مورد اقدامات احتمالی بعدی برای جلوگیری از گسترش ویروس تشکیل جلسه می دهد و دستور عقب نشینی پارلمان اسکاتلند را صادر کرد.

انگلیس روز یکشنبه 54990 مورد جدید ویروس را ثبت کرد و بیش از 75000 مورد مرگ ناشی از بیماری همه گیر را ثبت کرد.

واکنش دولت به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. جانسون گفت ، اما معرفی واکسن در روز دوشنبه با آماده شدن اولین 530،000 دوز واکسن های تازه تأیید شده آکسفورد / آسترا زنکا تسریع می شود.

او امیدوار است که “ده ها میلیون” در سه ماه آینده تحت درمان قرار بگیرند.

میلیون ها دانش آموز باید روز دوشنبه از تعطیلات کریسمس خود برگردند و جانسون به والدین توصیه کرد که فرزندان خود را در مناطقی که قوانین اجازه می دهد به مدرسه بفرستند.

وی گفت: “در امنیت مدارس و اولویت آموزش شکی نیست.”

برخی مقامات محلی و اتحادیه ها نسبت به بازگشایی مدارس هشدار داده و تهدید کرده اند که علیه شوراهای دولتی اقدام خواهند کرد. برخی دیگر می گویند تعطیلات تأثیر منفی زیادی بر دانشجویان دارد.

آماندا اسپیلمن ، بازرس ارشد مدرسه در ساندی تلگراف ، نوشت: “ما باید اجماع را در مورد عدم حضور بچه ها در حداقل كاهش دهیم.”

[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma