بایدن ویلیام برنز دیپلمات کهنه کار را به عنوان مدیر CIA انتخاب می کند

[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه اعلام کرد ویلیام برنز ، دیپلمات سابق کار خود را به عنوان رئیس آژانس اطلاعات مرکزی انتخاب کرده است.

بایدن در بیانیه ای گفت: “مردم آمریكا به عنوان مدیر بعدی سیا ما با او آرام خواهند خوابید.”

سفیر سابق در روسیه و اردن ، برنز آخرین نامزد اصلی بایدن است که 9 روز بعد روی کار می رود. وی اخیراً به عنوان معاون وزیر خارجه در زمان باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا خدمت کرد و پست های دیپلماتیک دیگری را نیز به مدت سه دهه در دولت های جمهوری خواه و دموکرات بر عهده داشت.

بایدن گفت: “بیل برنز یک دیپلمات نمونه با دهه ها تجربه در صحنه جهانی است که مردم و کشور ما را در امنیت و امنیت نگه می دارد.” “او اعتقاد عمیق من دارد که هوش باید غیرسیاسی باشد و متخصصان فداکار اطلاعاتی که در خدمت ملت ما هستند شایسته تشکر و احترام ما هستند.”

به گفته تیم بایدن ، در صورت تأیید ، او اولین دیپلمات در حرفه خود خواهد بود که به عنوان مدیر CIA خدمت می کند.

برنز که به زبان های روسی ، عربی و فرانسوی صحبت می کند ، پس از 33 سال در سال 2014 از خدمت خارج شد و تنها دومین دیپلمات تاریخ است که معاون وزیر امور خارجه می شود. به گفته تیم بایدن ، وی همچنین در تعدادی از پست های امنیت ملی در پنج دولت ریاست جمهوری خدمت کرده است.

پس از بازنشستگی از خدمات خارجی ، برنز به عنوان رئیس بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی ، یک اتاق فکر برای روابط بین الملل مستقر در واشنگتن ، منصوب شد.

وی در دانشگاه لاسال فیلادلفیا و دانشگاه آکسفورد انگلیس تحصیل کرده است.

این خبر کوتاه است لطفاً برای جزئیات دوباره بررسی کنید.

[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma