بایدن برای معرفی سامانتا پاور به عنوان رئیس یک آژانس کمک خارجی

[ad_1]

واشنگتن – انتظار می رود جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب روز چهارشنبه اعلام کند که جهت جدید خارق العاده ای برای کمک های خارجی ایالات متحده ارائه می دهد ، به گفته مقامات در حال انتقال ، سامانتا پاور سفیر پیشین سازمان ملل متحد را به عنوان رئیس آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده معرفی خواهد کرد.

همچنین انتظار می رود که بایدن با ارتقا position جایگاه خود برای عضویت در شورای امنیت ملی ، نقش پاور را تقویت کند.

بایدن در بیانیه ای که از NBC News دریافت کرد ، پاور را “صدای وجدان و وضوح اخلاقی معروف جهانی” خواند.

بایدن گفت: “به عنوان یک مدیر USAID ، او با شرکای ما برای مقابله با بیماری همه گیر Covid-19 ، ایجاد جوامع آسیب پذیر ، مبارزه برای ارزش هر انسانی و پیشبرد آرمان ها و منافع آمریکایی در سراسر جهان کار خواهد کرد.” “

در صورت تأیید سنا ، پاور کارهای زیادی برای بازگرداندن آن خواهد داشت. در زمان رئیس جمهور دونالد ترامپ ، بودجه آژانس کاهش یافته و افراد منصوب سیاسی با تجربه اندک در این زمینه جایگزین کارشناسان توسعه شغلی شده اند.

در بودجه پیشنهادی دولت برای سال گذشته ، کمک های خارجی و بودجه USAID 22 درصد کاهش یافت. مقامات ترامپ از این کاهش دفاع کرده و گفته اند که آنها به دنبال کشورهای دیگر هستند تا نیازهای جهانی را تقویت کنند.

بودجه ترامپ دیگر وزارت امور خارجه پناهندگان ، بهداشت جهانی را در میان همه گیر و سایر برنامه های بشردوستانه کاهش می دهد ، حتی اگر کمک های خارجی کمتر از 1 درصد بودجه فدرال را تشکیل دهد. سرانجام جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره این پیشنهاد را رد کردند ، اما کارشناسان توسعه گفتند که سیگنال ارسال شده به فقیرترین کشورها از قبل اثر خود را برجای گذاشته است.

دولت همچنین به دلیل پر کردن سمتهای اصلی USAID با انتصابات سیاسی مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است. روز جمعه پس از انتخابات سال 2020 ، کاخ سفید ناگهان معاون مدیر بونی گلیک را که توسط سنا تایید شد ، اخراج کرد و به او گفت که باید دفتر خود را تا پایان روز ترک کند.

مقامات توضیحی در مورد برکناری خبرنگاران ارائه ندادند ، اما اگر وی آنجا را ترک نمی کرد ، وی به طور خودکار مسئولیت مدیر دولت ترامپ ، جان بارسا را ​​عهده دار می شد ، مردی که از نظر سیاسی منصوب شده بود و مدت زمان مدیریت وی به پایان می رسید. نیمه شب همان روز تحت قانون اصلاح شغل فدرال.

اخیراً ، واشنگتن پست گزارش داد كه مقامات USAID هنگامی كه دولت فدرال ماه گذشته دور اول واكسیناسیون ویروس كرونا را به وزارت امور خارجه توزیع كرد ، حذف شدند. اگرچه دوز واکسن ها به 1100 کارمند وزارت امور خارجه رسید ، اما تا هفته گذشته کسی به USAID مراجعه نکرد.

وقتی پیوند آژانس در کاخ سفید ، کارمند سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ ، کاترین اونیل ، در توییتر خود نوشت و از مقامات ترامپ که قصد استعفا دارند انتقاد کرد ، اخلاقیات سقوط کرد.

آکسیوس یک ضبط صدا از بیانیه خود یک هفته پس از انتخابات دریافت کرد: “انتخابات هنوز در حال وقوع است. هیئت انتخاب هنوز رأی نداده است.”[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma