ایالات متحده بیش از 12 میلیون مورد دارد


كلی لوفلر ، سناتور جورجیا ، پس از نتایج غیرقابل قبول آزمایش ، قرنطینه شد

كلی لوفلر ، سناتور جورجیا ، پس از دریافت نتایج بی نتیجه آزمایش Covid-19 ، پس از چندین فعالیت در اوایل این هفته ، قرنطینه شد ، مبارزات انتخاباتی وی روز شنبه اعلام شد.

این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که روز جمعه لوفلر ، جمهوریخواهی که در یک دور دوم که می تواند توازن قدرت در کنگره را تعیین کند ، در دو مبارزات انتخاباتی با مایک پنس معاون رئیس جمهور شرکت کرد.

در عکس های به اشتراک گذاشته شده در توییتر ، نه لوفلر و نه پنس نقاب به نظر نمی رسیدند.

طبق مبارزات انتخاباتی خود ، لوفلر صبح جمعه قبل از وقایع دو آزمایش سریع انجام داد. نتایج منفی بازگشت. بعداً به او اطلاع دادند که آزمایش PCR وی ، استاندارد طلایی برای تشخیص ماده ژنتیکی خاص ویروس کرونا ، مثبت است.

استفان لاوسون ، سخنگوی ستاد انتخاباتی لوفلر گفت ، وی روز شنبه پس از مشاوره با مقامات پزشکی دوباره آزمایش شد و این نتیجه قانع کننده نیست. لاوسر افزود: لوفلر مجانب باقی مانده و تا زمانی که نتایج آزمایشات قانع کننده ای دریافت نکند در قرنطینه باقی خواهد ماند.

دفتر پنس بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

کل داستان را بخوانید.

میخانه کالیفرنیا در تلاش است تا آرامش خود را حفظ کند و با قوانین ویروسی ادامه دهد

یک پیشخدمت روز پنجشنبه در Santa Old monica ، کالیفرنیا ، به مشتریان خود در Ye Olde King’s Head آبجو سرو می کند. رستوران و بار انگلیسی در طی 9 ماه گذشته مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.مارسیو خوزه سانچز / AP

سانتا مونیکا ، کالیفرنیا – با اکثر اقدامات برای نگه داشتن میخانه ، همه گیری ویروس کرونا باید اکنون Ye Olde King’s Head را در آخرین بشکه های خود داشته باشد.

رستوران و بار انگلیسی در جنوب کالیفرنیا طی 9 ماه گذشته مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. طعنه مسخره نزدیک ساحل در بهار ایستاده طولانی مدت ، غارت های ویرانگر اعتراضات پلیس در ماه مه و دستورات بهداشت عمومی که نیاز به سازگاری مداوم دارند ، مقاومت کرده است.

فرماندار گاوین نیوزوم روز دوشنبه اکثر مشاغل کالیفرنیا را تحت شدیدترین محدودیت ها قرار داد و روز پنجشنبه نیز از ساعت 10 شب تا 5 عصر مقررات منع رفت و آمد را اضافه کرد.

لیزا پاورز ، مدیر عملیات که موسسه 46 ساله را از طریق مجموعه ای از قراردادهای بهداشت عمومی که همیشه در حال تغییر است ، اداره می کند ، گفت: “به نظر می رسد هر هفته باید قانون متفاوتی دنبال شود.”

هنگامی که بیماری همه گیر رخ داد ، کینگ سر مجبور شد تعرفه سنتی خود را در انگلیس – از موز ، فرنی ، ماهی و چیپس گرفته تا کباب های سنتی یکشنبه – برای صادرات ارائه دهد. این فروشگاه ، مانند فروشگاه هدایای مجاور ، با ارائه چای وارداتی ، بیسکویت ، گرم کننده غذا و روزنامه های انگلیس ، مجدداً راه اندازی شده است.

FDA کوکتل آنتی بادی Regeneron را تأیید می کند

یک دانشمند در داروسازی Regeneron برای تلاش های خود در زمینه داروی تجربی علیه آنتی بادی ویروس کرونا در آزمایشگاه بیماری های عفونی این شرکت در ایالت نیویورک کار می کند.Regeneron / از طریق پرونده AP

سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجاز به انتشار اضطراری کوکتل دارویی تجربی است که ثابت شده در جلوگیری از بیماری های جدی در افراد آلوده به ویروس کرونا موثر است.

این دارو که توسط Regeneron تولید شده است ، برای درمان موارد خفیف تا متوسط ​​Covid-19 برای بزرگسالان و کودکان بالای 12 سال که در معرض خطر علائم شدید هستند ، تأیید شده است. این شامل افراد 65 سال به بالا و کسانی که بیماری های مزمن دارند.

در یک کارآزمایی بالینی بر روی افراد مبتلا به ویروس کرونا ، بیمارانی که کوکتل حاوی آنتی بادی های مونوکلونال kazirivimab و imdevimab دریافت کرده اند ، موارد بستری در بیمارستان و ویزیت های بخش اورژانس را کاهش داده اند. آنتی بادی های مونوکلونال در آزمایشگاه برای تقلید از آنتی بادی های طبیعی بدن که با پاتوژن های مضر مانند ویروس ها مقابله می کنند ، تولید می شوند.

حتما بخوانید:
چیزی برای دیدن اینجا وجود ندارد. فقط دسته ای از ما با یک سه بنیادی داروهای گیاهی قوانین

Casirivimab و imdevimab باید به صورت داخل وریدی تجویز شود و برای بیمارانی که در نتیجه Covid-19 به اکسیژن درمانی نیاز دارند ، تأیید نشده است.

در این بیانیه آمده است: FDA گفت که ارزیابی ایمنی و اثربخشی درمان را ادامه خواهد داد.

بن کارسون می گوید پس از مبارزه با ویروس “خارج از جنگل” است

وزیر مسکن بن کارسون سال گذشته در جلسه دادرسی سنا شهادت داد.فایل تصویری زک گیبسون / گتی

استرلینگ ، ویرجینیا – وزیر امور خارجه بن کارسون پس از ابتلا به بیماری مریضی پس از ویروس کرونا ، درمان های آزمایشی تأیید نشده ای را برای نجات جان خود نسبت داد.

هیچ مدرک پزشکی وجود ندارد که درمان ذکر شده توسط کارسون م workedثر باشد.

جراح مغز و اعصاب بازنشسته کارسون روز جمعه گفت كه معتقد است كه او “از جنگل بیرون آمده است”. وی فاش كرد كه همسرش كندی نیز از COVID-19 رنج می برد ، بیماری ناشی از ویروس کرونا. کارسون در اوایل این ماه مثبت بود.

بیشتر مردم در حال بهبودی از این بیماری هستند که منجر به کشته شدن بیش از 250،000 آمریکایی و نزدیک به 12 میلیون نفر از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ و خانواده اش شده است.

در بیانیه ای که در فیس بوک منتشر شد ، کارسون گفت که وی “به شدت بیمار است” اما پس از انجام یک گیاه درمانی که از گیاه خرزهره انجام شده است ، “بهبود چشمگیری” یافته است. کارسون گفت که شرایط زمینه ای وجود دارد که وی آنها را مشخص نکرده است ، “و بعد از مدت کوتاهی ، وقتی فقط احساس ناراحتی خفیف کردم ، علائم تسریع شد و من به شدت مریض شدم.”

انگلیس با یک سیستم تمایز دقیق تر ، محاصره کوید -19 را پایان می دهد

لندن – دفتر نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلیس انسداد ملی Covid-19 را در 2 دسامبر پایان می دهد و به محدودیت های شدیدتر منطقه نسبت به قبل ، با مناطق بیشتر با محدودیت شدید برای جلوگیری از تکرار ویروس ، روبرو خواهد شد. .

جانسون دستور داد انگلیس پس از افزایش دوباره عفونت ها و مرگ ها به مدت یک ماه در اوایل ماه نوامبر مسدود شود و باعث عصبانیت تجارت و برخی از حزب سیاسی خود از پیامدهای اقتصادی شد.

ارقام رسمی نشان می دهد که موج دوم عفونت ها کاهش می یابد ، اما انتظار می رود مشاوران علمی روز دوشنبه هشدار دهند که محدودیت های منطقه ای قبلی به اندازه کافی دور نشده اند و اقدامات سختگیرانه تری برای جلوگیری از محاصره جدید در سطح ملی لازم است.

انگلیس بالاترین آمار کشته ها در اروپا و عمیق ترین انقباض اقتصادی را در بین کشورهای G7 متحمل شده است ، که انتقادات شدیدی را نسبت به بیماری همه گیر از جانسون به وجود آورد.

معترضین که با محدودیت های جدید روبرو شده اند ، در مقابل خانه فرماندار مینه سوتا تجمع می کنند

در مواجهه با اولین روز محدودیت های جدید همه گیر در مینه سوتا به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا ، حدود 300 نفر روز شنبه در اعتراض به قوانین در مقابل خانه فرماندار تیم والس در سنت پل تجمع کردند.

سخنگوی پلیس سنت پاول ، استیو لیندرز در نامه ای الکترونیکی گفت: “امروز بعد از ظهر گروهی حدود 300 نفر در مقابل محل اقامت فرماندار جمع شده بودند.” “آنها در ساعت 2 بعد از ظهر آنجا بودند ، با صلح و آرامش صدای خود را برای چند ساعت شنیدند و سپس آنجا را ترک کردند.”

وی گفت هیچ کس دستگیر نشده است.

روز چهارشنبه ، فرماندار محدودیت های ماهانه جدیدی را اعلام کرد که شامل ممنوعیت اجتماعات اجتماعی ، شام بارها و رستوران ها و تعطیلی سالن های ورزشی ، اماکن تفریحی و فضاهای برگزاری است.

حتما بخوانید:
دریچه سقفی - تهویه مارکت

از ابتدای شیوع همه گیر ، مینه سوتا 263،008 مورد و 3،257 مرگ را ثبت کرده است. طبق مرکز منابع ویروس کرونا ویروس دانشگاه جان هاپکینز ، حدود هفت نفر از 100 نفر مینه سوتا که آزمایش ویروس کرونا می دهند مثبت هستند.

با وجود هشدارهای مقامات بهداشتی ، بیش از 1 میلیون نفر روز جمعه از طریق فرودگاه های ایالات متحده پرواز کردند

طبق اعلام اداره امنیت حمل و نقل ، بیش از 1 میلیون نفر در روز جمعه از طریق فرودگاه های ایالات متحده پرواز کردند و ترس از شیوع بیشتر ویروس را افزایش داد. علی رغم درخواست مقامات بهداشتی از آمریکایی ها برای ماندن در خانه ، این دومین روز دشوار ترافیک هوایی داخلی از زمان شیوع بیماری همه گیر بود.

سخنگوی TSA لیزا فاربستاین روز شنبه در توییتر خود نوشت: “این دومین بار است که حجم مسافران همه گیر از 1 میلیون نفر فراتر رفته است.”

مقامات بهداشتی هشدار داده اند که اگر مردم از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی نکنند ، به ویژه در مورد سفر نکردن و مخلوط شدن با سایر خانوارها برای جشن سنتی شکرگذاری در روز پنجشنبه ، به زودی موج پررونق عفونت ها می تواند سیستم بهداشتی را در بر گیرد.

انتظار می رود شکرگذاری 47.5٪ نسبت به سال 2019 کاهش یابد ، اما طبق گزارشی که در اوایل ماه جاری توسط انجمن اتومبیلرانی آمریکا منتشر شد ، 2.4 میلیون نفر به بهشت ​​می روند. . به گفته وی ، پیش بینی می شود تعداد مسافران خودرو تنها حدود 4 درصد کاهش یابد.

بایدن می گوید که مردم باید بتوانند در یک بیماری همه گیر – با اخطار – در مراسم مذهبی شرکت کنند

پس از شرکت در مراسم عصرگاهی در کلیسای سنت آن در ویلمینگتون ، دلاور ، از بایدن رئیس جمهور منتخب س askedال شد که آیا مردم کشور می توانند در مراسم شیوع بیماری در مراسم مذهبی شرکت کنند؟

او گفت: “بله ، ایمن است.”

استفاده اضطراری از Covid-19 به چه معناست؟

استفاده اضطراری از Covid-19 به چه معناست؟

این زمانی است که تنظیم کنندگان اجازه می دهند در حالی که مطالعات ایمنی و کارآیی ادامه دارد ، از افراد خاصی عکس گرفته شود.

قبل از اینکه هر واکسنی در ایالات متحده تأیید شود ، باید توسط سازمان غذا و دارو بررسی شود ، که نیاز به مطالعه روی هزاران نفر دارد. روند تأیید واکسن جدید معمولاً حدود یک دهه طول می کشد. اما دولت فدرال از روش های مختلفی برای سرعت بخشیدن به روند واکسن Covid-19 استفاده می کند.

در طی یک بحران بهداشتی ، FDA ممکن است استانداردهای علمی عادی خود را سست کند تا اجازه استفاده اضطراری از داروهای تجربی ، دستگاه ها ، واکسن ها و سایر محصولات پزشکی را بدهد. اولین واکسن هایی که در ایالات متحده چراغ سبز موقت دریافت می کنند ، تقریباً قطعی است که به عنوان بخشی از این روند ارائه می شود ، که به عنوان مجوز اضطراری شناخته می شود.

به جای الزام معمول “شواهد اساسی” در مورد ایمنی و کارآیی برای تأیید ، FDA ممکن است محصولات را در بازار عرضه کند به شرطی که منافع آن بیشتر از خطرات باشد. این کشور قبلاً از قدرت اضطراری خود برای تأیید صدها آزمایش ویروس کرونا و تعدادی درمان در طی همه گیری استفاده کرده است.

اما آژانس تجربه کمی در زمینه استفاده واکسن اضطراری دارد و استانداردهای اضافی را تعیین کرده است که برای تصمیم گیری در مورد عکسهای Covid-19 آینده استفاده خواهد کرد.

در ماه اکتبر ، مقامات FDA به تولیدکنندگان واکسن گفتند که قبل از گرفتن مجوز اضطراری ، باید نیمی از افرادی که در مطالعات خود ثبت نام کرده اند ، دو ماه نظارت بر ایمنی داشته باشند. انتظار می رود این داده ها برای FDA کافی باشد تا واکسیناسیون را برای برخی از گروه های پرخطر مانند کارکنان بهداشتی درجه یک و ساکنان خانه های سالمندان انجام دهد.

تصویب کامل واکسن احتمالاً به شش ماه نظارت بر ایمنی و همچنین بازرسی های دقیق از سایت های تولیدی این شرکت نیاز دارد. انتظار نمی رود تولیدکنندگان برجسته واکسن این روند را تا بهار یا تابستان سال آینده تکمیل کنند. انتظار می رود تنها FDA تصویب کامل کند که اجازه واکسیناسیون جمعیت را بدهد.
منبع: meditation-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrasu tesisatçısıAyırma Büyüsü