[ad_1]

لندن – مت هانکوک ، وزیر بهداشت ، اوایل روز چهارشنبه گفت ، انگلستان اولین کشوری است که استفاده از واکسن های Pfizer و BioNTech Covid-19 را تأیید کرده و هفته آینده تلقیح را آغاز می کند.

هانکوک به بی بی سی گفت: “ما مدت طولانی بود که می گفتیم اگر واکسنی تولید شود ، همه چیز در سال 2021 بهبود می یابد و اکنون می توانیم بگوییم که وقتی این واکسن منتشر شود ، اوضاع بهتر می شود.”

انگلیس 40 میلیون دوز واکسن از Pfizer سفارش داده است – این مقدار برای یک سوم جمعیت کافی است.

این دارو ساز پس از آزمایشات بالینی گفته است که واکسن 95 درصد در جلوگیری از علامت گذاری کووید-19 موثر است.

این غول دارویی در تاریخ 20 نوامبر برای دریافت اجازه استفاده اضطراری در ایالات متحده به سازمان غذا و دارو مراجعه کرد

کمیته واکسن ها اکنون تصمیم می گیرند که کدام گروه ها ابتدا واکسن دریافت کنند ، مانند ساکنان خانه های مراقبت ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ، افراد مسن و افرادی که از نظر بالینی آسیب پذیر هستند.

آلبرت بورلا ، مدیر عامل Pfizer ، در یک خبرنامه گفت: “این مأموریت هدفی است که ما از زمانی که برای اولین بار اعلام کردیم که علم پیروز می شود ، روی آن کار می کنیم.”

عکسهای Pfizer باید در منهای 94 درجه فارنهایت ذخیره شوند – بسیار سردتر از سیستم های خنک کننده استاندارد. Pfizer برای تأمین نیازهای اضافی خنک کننده ، یک کولر ذخیره سازی فوق العاده را پر از یخ خشک ساخته است.

نزدیک به 1.5 میلیون نفر در سراسر جهان بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند ، با بیش از 271000 مرگ در ایالات متحده و نزدیک به 60،000 مرگ در انگلستان.

این خبر کوتاه است لطفاً برای به روزرسانی دوباره بررسی کنید.[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر