[ad_1]

جاکارتا – روز چهارشنبه ، اندونزی به طور موقت جستجوی کابین خلبان کابین خلبان هواپیمای Sriwijaya Air توسط غواصان را متوقف کرد که اندکی پس از پرواز با 62 سرنشین سقوط کرد.

مقامات گفتند ، جستجو در دریای جاوا باید به دلیل شرایط بد هوا متوقف شود ، که باعث ایجاد امواج تا 2.5 متر (8.2 فوت) می شود.

عبدالرشید سخنگوی نیروی دریایی ارتش به ناوگان کشتی ناوگان ریگل اندونزی به خبرنگاران گفت: اوایل روز چهارشنبه ، غواصان لاشه بیشتری و یک کارت شناسایی آسیب دیده یکی از قربانیان را بازیابی کردند.

اقوام مسافران هواپیمای مفقود شده هواپیمایی Sriwijaya Air روز شنبه در فرودگاه سوپادیو در جزیره بورنئو در اندونزی منتظر اخبار هستند.لوییس اندرسون / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

غواصان روز سه شنبه ضبط کننده اطلاعات پرواز (FDR) را از بستر دریا بیرون کشیدند و مقامات گفتند که چراغ راهنمایی را که به غرفه صوتی (CVR) متصل شده بود نیز پیدا کردند.

عبدالول گفت ، زیردریایی های کنترل از راه دور (ROV) برای پاکسازی بستر دریا در روز چهارشنبه مستقر می شوند ، افزود: تقاضا پیچیده است زیرا اکنون پس از قطع فانوس دریایی از CVR ، هیچ پینگ پخش نمی شود.

وی گفت: “ما یک ROV داریم که مکان را دوباره تأیید می کند و فردا دوباره غواصی می کنیم و این مکان را می خوانیم.”

رئیس ارتش هادی تیاهیانتو روز سه شنبه گفت که “بسیار مطمئن” است که به زودی ضبط کننده را پیدا خواهد کرد.

بوئینگ 737-500 چهار دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه اصلی جاکارتا روز شنبه در دریای جاوه سقوط کرد.

محققان برای تعیین علت سقوط بسیار به دو جعبه سیاه اعتماد خواهند کرد.

کمیته ایمنی حمل و نقل ملی اندونزی (KNKT) انتظار دارد داده های FDR را طی دو تا پنج روز پس بگیرد.

طبق آخرین گزارش مربوط به مدل مشابه بوئینگ 737 که در سال 2008 سقوط کرد ، FDR شامل حدود 25 ساعت داده برای هشت قطعه است و CVR 30 دقیقه زمان مکالمه دارد.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

تیمی از هیئت ایمنی حمل و نقل ملی ایالات متحده در روزهای آینده برای کمک به تحقیقات به جاکارتا سفر می کند.

یافته های اولیه KNKT نشان می دهد که موتور هواپیما هنگام برخورد با آب در حال کار است ، بر اساس خسارت مشاهده شده به قطعات هواپیمای جت استخراج شده از دریا.

روز سه شنبه ، وزارت حمل و نقل اندونزی اعلام کرد هواپیمایی که در ماه های نخست شیوع ویروس کرونا به زمین نشست ، در 14 دسامبر تست قابلیت پرواز را گذراند و اندکی پس از آن به خدمت بازگشت.

[ad_2]

منبع: meditation-news.ir

ایندکسر