الکسی لایو خواننده سابق Children of Bodom در سن 41 سالگی درگذشتالکسی لایو ، خواننده و گیتاریست سابق گروه متال فنلاندی Children of Bodom ، بر اساس اظهارات برچسب وی در اثر عوارض نا مشخص “مشکلات سلامتی طولانی مدت” درگذشت ، سوابق ناپالم، و جدیدترین گروه او 41 ساله بود.

از زمان انحلال گروه سابق وی در سال 2019 ، Laiho خواننده اصلی Bodom After Midnight است.

بودوم پس از نیمه شب در بیانیه ای گفت: “با قلب های سنگین و اندوه فراوان ، ما باید مرگ الکسی لایو را اعلام کنیم.” “ما با از دست دادن ناگهانی دوست عزیز و عضو گروه ، کاملاً ویران و ویران شده ایم.”

وب سایت Children of Bodom همچنین بیانیه ای را به احترام Laiho منتشر کرد که در آن آمده است: “یکی از مشهورترین گیتاریست های جهان به نام الکسی لایوو درگذشت. این نوازنده که بیشتر او را به عنوان جبهه اول کودکان Bodom می شناسند در خانه خود در هلسینکی درگذشت. فنلاند ، هفته گذشته Laiho در سالهای اخیر از مشکلات سلامتی طولانی مدت رنج برده است بیش از 25 سال دوستی ما برادر خود را از دست داده ایم جهان یک ترانه سرای خارق العاده را از دست داده و یکی از بزرگترین گیتاریست های تمام دوران است که خاطرات و موسیقی الکسی زنده خواهد ماند برای همیشه. افکار ما در این دوران سخت با خانواده الکسی است. “

فرزندان بودوم توسط Laiho و طبل نواز Jaska Raakaikainen در سال 1993 تحت گروه IneartheD خلق شدند و سرانجام نام آنها را به نامی تغییر دادند که ناشی از پرونده قتل حل نشده فنلاندی بود و در آن دو نوجوان در سال 1960 در دریاچه بودوم کشته شدند. . در طول سالها ، گروه 10 آلبوم استودیویی از متال کلاسیک اسکاندیناوی منتشر کرده است ، که ترکیبی از عناصر thrash و metal classic با اشاره هایی به موسیقی کلاسیک است. پس از انشعاب گروه در سال 2019 ، Laiho و گیتاریست ریتم Daniel Freiberg Bodom After Midnight را تاسیس کردند.

حتما بخوانید:
In This Intex Flamingo Inflatable Product

شرکای گروه Bodom After Midnight ، فرایبرگ ، میتجا تویونن و والتری وایرینن در بیانیه ای گفتند: “ما از مرگ ناگهانی دوست عزیز و عضو گروه خود غرق شده ایم. کلمات نمی توانند این شوک و اندوه عمیقی را که تجربه می کنیم توصیف کنند.”

همسرش کلی رایت-لایو گفت: “الکسی عاشق ترین و شگفت انگیزترین پدر و شوهر بود. قلب های ما برای همیشه شکسته است.”
منبع: meditation-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید