استرالیای جنوبی می گوید “دروغ” انسان باعث انسداد ویروس کرونا می شود ، زیرا محدوده های خام کوچک شده است


سیدنی – انسداد شدید شش روزه ویروس کرونا در استرالیای جنوبی به دلیل “دروغ” برای تماس با پیروان توسط شخصی که مثبت بود ، ایجاد شد و محدودیت ها در سراسر ایالت بسیار زودتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، برداشته می شوند ، مقامات روز جمعه اعلام کردند.

این اعلامیه تکان دهنده تنها دو روز پس از آن صورت گرفت که دولت ایالت به مردم دستور داد در خانه بمانند و بسیاری از مشاغل را برای مبارزه با آنچه ویروس کرونا بسیار مسری تصور می شود تعطیل کنند.

نخست وزیر استرالیای جنوبی استفان مارشال در یک کنفرانس رسانه ای در آدلاید گفت که مردی در یک پیتزا فروشی گره خورده به پیروان گفت که او فقط وقتی در آنجا مشغول کار با چندین شیفت در یک تأسیس غذا با کارگر دیگری بود ، آنجا پیتزا خریده است. که آزمایش مثبت داد.

نخست وزیر استرالیای جنوبی استفان مارشال در مورد انسداد ویروس کرونا در روز پنجشنبه صحبت کرد.تصویر AAP / دیوید ماریوس / رویترز

مقامات مشکوک بودند که این فرد که نامش فاش نشده است ، در طی یک قرار گرفتن در معرض بسیار کوتاه ویروس را گرفتار کرده و باعث شده است آنها معتقد باشند که این گونه باید بسیار مسری باشد.

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

“آنها [the man’s] داستان جمع نمی شود. ما آنها را تعقیب کردیم. مارشال به خبرنگاران گفت: “ما از قبل می دانیم كه آنها دروغ گفته اند.” اگر این فرد به تیم های ردیابی تماس وفادار بود ، ما وارد محاصره شش روزه نمی شدیم. “

حتما بخوانید:
Oxford-AstraZeneca اولین مطالعه شریک واکسن Covid را اعلام کرد - اما هنوز سوال باقی مانده است

“این که بگویم من در مورد اقدامات این فرد متورم هستم کاملاً کم است. این اقدامات خودخواهانه این فرد کل کشور ما را در وضعیت بسیار دشواری قرار داده است.”

در حالی که شیوع این بیماری هنوز نگران کننده است ، مارشال گفت که محدودیت ها زودتر برداشته می شوند ، با این که دستور ماندن در خانه در نیمه شب شنبه پایان می یابد ، در حالی که اکثر مشاغل نیز مجاز به افتتاح هستند.

کمیساریای پلیس گرانت استیونس در پاسخ به این س anال که یک شخص چه مجازاتی می تواند داشته باشد ، گفت که طبق قانون فعلی “مجازات” برای دروغ گفتن به ردیاب ها وجود ندارد ، اگرچه احتمالاً در این مورد تجدید نظر می شود.

استیونز گفت: “من فکر می کنم بدیهی است که بگوییم اقدامات این مرد تأثیرات مخربی بر جامعه ما داشته است.” “مشکلات برای ما از دست رفته نیست.”

استیونز گفت تیمی که اطلاعات ارائه شده توسط این مرد را برای ساخت ردیاب بررسی می کند از “احساسی که از آن گرفته اند” راضی نیست. استیونز به انگیزه احتمالی یک مرد در گمراه کردن تماس های پیگیری اعتماد نخواهد کرد.

در استرالیای جنوبی که در حدود 1.8 میلیون نفر زندگی می کنند ، 25 مورد از آخرین خوشه مربوط به مسافر بازگشتی از انگلستان ثبت شده است. انتظار می رود طی چند روز آینده تعداد موارد جدید در این ایالت افزایش یابد.

به طور کلی این کشور از نظر محتوای ویروس نسبتاً موفق است و فقط حدود 95 مورد در حال حاضر فعال هستند.

حتما بخوانید:
نحوه فروش لباس بچگانه

ایالت ویکتوریا روز جمعه بیست و یکمین روز خود را در موارد صفر جشن گرفت ، جایزه ای که برای قفل ماراتن دومین شهر بزرگ این کشور ، ملبورن ، به خوبی برنده شده است.


منبع: meditation-news.ir